Jak podaje portal „Wirtualna Polska”, Harry jest prezesem organizacji „African Parks”, która jest organizacją pozarządową, która stara się chronić środowisko. W corocznym raporcie wydawanym przez organizację, znalazł się list Harry’ego. Nie zabrakło w nim odniesień do światowego kryzysu, pandemii koronawirusa, ale także jego synka Archiego.

Poruszające słowa

Od momentu rezygnacji Harry’ego i Meghan z funkcji członków rodziny królewskiej, książę raczej sporadycznie decyduje się zabierać głos. Ostatnio „publicznie” Meghan wspólnie z mężem pojawili się na uroczym nagraniu, stworzonym z okazji pierwszych urodzin Archiego. Teraz o swoim synku wspomniał Harry w liście. Co napisał?

"Odkąd zostałem ojcem, czuję, jak ważne to, by zapewnić naszym dzieciom przyszłość, na jaką zasługują, której nikt im nie odebrał, pełną możliwości. Chciałbym, żebyśmy kiedyś mogli powiedzieć naszym dzieciom, że widzieliśmy, co nadchodzi i że dzięki determinacji i wspólnej pracy zrobiliśmy, co należy, by uratować najważniejsze ekosystemy” – czytamy w liście.

YouTube

Niespodziewane odejście?

Wielbiciele rodziny królewskiej do tej pory zastanawiają się, jak to mogło się stać, że Harry odszedł z królewskiego dworu. W mediach pojawiły się informacje, że Meghan, żona księcia planowała powrót do Los Angeles od samego początku.

„Wielkim planem, przynajmniej dla Meghan, zawsze było Los Angeles... Harry'emu nie jest łatwo. Miał znacznie bardziej ugruntowane życie w Anglii i tak naprawdę nie zna nikogo w LA. Wyobrażam sobie, że może czuć trochę to, co Meghan czuła w Wielkiej Brytanii - samotność i bezcelowość” – zdradził serwisowi Entertainment Tonight informator.

YouTube

Poruszyły was słowa Harry’ego?

To też może cię zainteresować: Wzruszający wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda w pięknych słowach o nowo narodzonym synku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poważne zarzuty wobec byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Andrzej Szarmach skazany

O tym się mówi: Gdańsk: w tym roku Boże Ciało bez tradycyjnej procesji ulicami miasta. Jak wyglądała uroczystość w Bazylice Mariackiej?