Były piłkarz reprezentacji Polski został skazany za przemoc domową, jakiej się dopuścił.

Były piłkarz ma poważne problemy

Andrzej Szarmach był piłkarzem reprezentacji Polski w latach 70. oraz 80. Piłkarz zagrał w 61 meczach, w ciągu których zdobył dla reprezentacji łącznie 32 bramki.

Podczas jakiego piłkarskiej kariery w 1974 roku w FRN oraz w 1982 roku w Hiszpanii reprezentacji Polski zdobyła brąz na mistrzostwach świata w piłce nożnej.

Dziś Andrzej Szarmach ma 69 lat i razem z żoną Małgorzatą mieszka we Francji.

Ostatnio „La Telegramme” poinformował, że Andrzej Szarmach ma poważne problemy z prawem. Jak się okazuje były piłkarz dopuścił się przemocy domowej wobec swojej żony. Według jej relacji mąż zaraz po tym jak odszedł z funkcji trenera, zaczął mieć problemy z alkoholem. W wyniku tego przez kilka lat znęcał się nad swoimi dziećmi oraz żoną.

Źródło: sport.tvp.pl

Żona nie wytrzymała takiej sytuacji

Jak podaje portal sportowefakty.wp.pl pozew przeciwko Andrzejowi Szarmachowi złożyła sama żona oraz dzieci.

Co jednak ciekawe, już kilka tygodni później żona byłego piłkarza wycofała pozew i wyznała, że oczekuje na męża w domu.

- Trzy miesiące bez widzenia się z nim były okropne. Chcę, by wrócił do nas. Jestem pewna, że to się już nie wydarzy. Przez ten czas nie tknął alkoholu - wyznała podczas wywiadu dla „La Telegramme”.

W wyniku takich okoliczności, sąd przyznał że może obniżyć karę do ośmiu miesięcy pozbawienia wolności oraz nakazał piłkarzowi oddać się na terapię przeciwko uzależnieniom. Co więcej, sąd przyznał że to iż piłkarz stawiał się w terminie na każde wezwanie, a także uczęszczał na leczenie można uznać za okoliczności łagodzące.

Nieustępliwy w tej kwestii jest jednak prokurator, który domagał się wyższej kary. Uważa bowiem, że takie łagodzenie wyroku wobec oskarżonego nastąpiło o wiele za wcześnie.

Źródło: futbol.pl

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE