Patrząc na tę sumę można naprawdę dostać palpitacji serca, jednak Robertowi Lewandowskiemu przez lata udało się dojść do pozycji w piłkarskim i reklamowym świecie, która pozwala na uzyskiwanie takich zarobków w skali roku. Będzie kompletnie zaskoczeni, kwota naprawdę robi ogromne wrażenie!

Wybitny piłkarz, jeden z najważniejszych polskich sportowców, mąż, ojciec i skromny człowiek ceniący spokój i wartości rodzinne – tym Robert Lewandowski zaskarbił sobie sympatię milionów fanów. Jednak jego początki w sporcie pod względem finansowym były bardzo kiepskie i by przeżyć musiał bardzo oszczędzać, a często składać się na wydatki wraz z Anną Stachurską, dziś swoją żoną.

źródło: Instagram @RL9

Zarobki Roberta Lewandowskiego przyprawiają o zawał. Takie pieniądze można zarabiać w lidze europejskiej!

Dziś zarobki Lewandowskiego są więcej niż doskonałe, jednak piłkarz doszedł do majątku nie tylko dzięki intratnym kontraktom sportowym czy reklamowym, ale również przez zdolność oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

O pierwszych zarobkach Lewandowskiego, zanim piłkarz trafił do Ekstraklasy, a potem Bundesligi powiedział w wywiadzie dla Eurosportu Marek Siwiński, były prezes Znicza Pruszków.

- To były śmieszne kwoty. Lepiej nie podawać. U Roberta to był jakiś tysiąc z małym kawałkiem miesięcznie – stwierdził Siwiński, cytowany przez Lelum.pl.

Po latach ciężkiej pracy, wytrwałego dążenia do realizacji celów i marzeń Robertowi Lewandowskiemu udało się dojść do naprawdę potężnych pieniędzy. Zgodnie z informacją na portalu meczyki.pl, Robert Lewandowski za rok pracy jest w stanie uzyskać dochód na poziomie – bagatela – 66 milionów złotych. To pieniądze nie tylko z kontraktu piłkarskiego z Bayernem Monachium, ale również z licznym kontraktów reklamowych.

źródło: Instagram @RL9

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE