Ostatnie tygodnie w życiu Ewy Lemańskiej nie należały do najłatwiejszych. Gwiazda wyjawiła z jakimi problemami musiała się zmagać.

Chwile grozy w życiu aktorki

Ewa Lemańska jest aktorką znaną przede wszystkim z roli Maryny w słynnym polskim serialu „Janosik”. Gwiazda jakiś czas po zakończeniu zdjęć do serialu wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Oprócz aktorstwa, Ewa Lemańska zajmowała się także modelingiem. Prywatnie była żoną trzech mężczyzn. Jest także szczęśliwą mamą dwóch synów. Ewa Lemańska dwukrotnie wygrała walkę z rakiem. Pierwszy raz chorowała na nowotwór piersi, natomiast potem na czerniaka.

Ostatnio aktorka udzieliła obszernego wywiadu dla „Rewii”, w którym to wyznała, że ostatnie tygodnie jej życia nie były najłatwiejsze. Okazało się bowiem, że jeden z jej synów zachorował na koronawirusa.

- Wirus dopadł młodszego syna w Kalifornii. Miesiąc przebywał w szpitalu. Przez ten czas nie miałam z nim kontaktu. Szalałam z rozpaczy, umierałam ze strachu. Nie mogłam się pogodzić z tym, że nie mogę polecieć i być przy nim! - wyznała aktorka.

Aktorka nie zamierza zmieniać swojego życia

Ewa Lemańska przyznała, że podczas pandemii bardziej martwi się o swoich synów niż o siebie. Sama uważa, że jej wiedza medyczna, którą pozyskała podczas pracy jako asystentka lekarza pozwoli jej skutecznie poradzić sobie z ewentualną chorobą.

Gwiazda przyznała także, że obecna izolacja wcale nie jest taka zła, na jaką mogłaby wyglądać. Ewa Lemańska przyznała, że ma teraz więcej czasu, dużo sprząta i spędza czas ze swoim ukochanym psem.

Dziennikarze „Rewii” zapytali także aktorkę o to, czy zamierza wrócić do kraju. Przyznała, że Polska nie kojarzy jej się z dobrymi chwilami, a ponadto tutaj w Ameryce mieszkają jej synowie, z którymi nie chce się rozstawać.

Ewa Lemańska zapytana o to, czy wystąpi jeszcze w polskim filmie, odpowiedziała:

- Wieku się nie oszuka, mam już 71 lat. Ale gdyby pojawiła się taka propozycja, to na pewno bym ją przyjęła! Już się oswoiłam z myślą, że jestem aktorką jednego serialu. Gdy odwiedzają mnie tu na Florydzie znajomi Polacy, to wspólnie obowiązkowo oglądamy "Janosika".

Jak się zatem okazuje, Ewa Lemańska na stałe rozgościła się w Stanach Zjednoczonych i nie myśli o powrocie do kraju. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nie będzie mieć już wielu problemów.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE