Jak podaje portal „Pomponik”, Agnieszce Kaczorowskiej szybko udało się odnaleźć w roli matki. Swoimi doświadczeniami chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Najczęściej mówiła o pozytywach, choć zdarzały się i gorsze chwile. Ostatnio padły z jej ust bardzo ostre słowa.

Szczerze o macierzyństwie

Ostatnio, w kontekście macierzyństwa z ust tancerki i aktorki padły bardzo mocne słowa. Co powiedziała Agnieszka Kaczorowska? „Kiedy dziewczyna zajdzie w ciążę, koleżanki żartują ‘ale wpakowałaś się na minę!' ” – stwierdziła w jednym z wywiadów Agnieszka.

„Denerwuje mnie to! Uważam, że to, co myślimy, nawet kiedy żartujemy, zapisuje się w naszej podświadomości i nasze dziecko, czy w brzuchu, czy obok nas, też to czuje. Nie podoba mi się mówienie o macierzyństwie w kategoriach ‘jakie to straszne, jaka to męczarnia dla rodziców”.

YouTube

Całe serce

Agnieszka i jej mąż Maciej, oddali swojej córeczce całe serce. Nie zatrudnili niani. Opiekują się nią sami, czasem korzystając z pomocy babci. „Pomaga nam moja mama, bo po prostu jest na miejscu, mieszka w Warszawie. Kiedy tylko ją prosimy, zawsze nas wspiera” – zdradziła w rozmowie z „Rewią” tancerka.

Agnieszka Kaczorowska nie narzeka na brak zajęć w domu i na gruncie zawodowym. Jednak stara się znaleźć jak najwięcej czasu dla córki. Wie, że choć macierzyństwo wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, uśmiech dziecka wszystko wynagradza.

Instagram/agakaczor

Zgadzacie się ze zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej?

To też może cię zainteresować: Najnowsze fakty w sprawie Madeleine McCann. Według prokuratury, najgorsze spotkało ją zaraz po uprowadzeniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do których sklepów można udać się na zakupy w Boże Ciało? Zapominalscy będą mieć szansę zrobienia zakupów

O tym się mówi: Magda Gessler ma ogromne problemy finansowe. Czy do jej drzwi zapuka komornik