Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

Magda Gessler ma poważne problemy

Magda Gessler ostatnio nie ma najłatwiejszego życia. Jej przez lata utopijną codzienność psuje fakt, że co niektórzy klienci, a nawet influencerzy zaczęli narzekać na lokale restauratorki. Ponadto okazuje się, że gwiazda TVN ma problemy finansowe.

Choć Magda Gessler zarabia naprawdę spore pieniądze w ramach współpracy z TVN, z działalności lokali, a także reklam, jej życie nie należy do najłatwiejszych. Restauratorka wpakowała się w problemy finansowe jeszcze sporo przed czasami, w których stała się rozpoznawalna.

Wygląda na to, że problem związany z pieniędzmi w dalszym ciągu jest jej bolączką. Jak podaje Otopress, Magda Gessler miała ogromny dług u pewnego znajomego.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

Jak dotychczas nie wiadomo nic o tym, by restauratorka spłaciła swoje zadłużenie. Prawdopodobnie w dalszym ciągu nie spłaciła swoich zobowiązań. Przypomnijmy – jeszcze niedawno jej dług opiewał aż na 700 tys. złotych.

Znajomy Magdy Gessler już jakiś czas temu informował, że od lat nie widział pieniędzy, które pożyczył restauratorce, i choć próbował rozwiązać sprawę ugodowo, nie udało się to.

Czy do drzwi celebrytki już niebawem zapuka komornik?

Przypomnij sobie o… DO KTÓRYCH SKLEPÓW MOŻNA UDAĆ SIĘ NA ZAKUPY W BOŻE CIAŁO? ZAPOMINALSCY BĘDĄ MIEĆ SZANSĘ ZROBIENIA ZAKUPÓW

Jak informował portal Życie: NAJNOWSZE FAKTY W SPRAWIE MADELEINE MCCANN. WEDŁUG PROKURATURY, NAJGORSZE SPOTKAŁO JĄ ZARAZ PO UPROWADZENIU

Portal Życie pisał również o… CZEREŚNIE OWOCE, KTÓRE WARTO JEŚĆ. JAK ROZPOZNAĆ, ŻE SĄ ROBACZYWE? TEGO MOGLIŚCIE O NICH NIE WIEDZIEĆ