Anna Jantar była niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej i wraz ze swoim mężem, Jarosławem Kukulskim tworzyła niezapomniany tandem kompozytorsko-wokalny. Byli autorami tak wielkich przebojów jak „Tyle słońca w całym mieście”, „Baju-baj proszę pana” czy „Staruszek świat”. Przed śmiercią Annie Jantar udało się również wylansować przebój napisany wspólnie z Romualdem Lipką „Nic nie może wiecznie trwać”.

Śmierć artystki w katastrofie lotniczej na Okęciu była szokiem nie tylko dla jej fanów, ale praktycznie całej Polski. Anna Jantar zginęła tragicznie mając zaledwie 29 lat. Osierociła małą Natalię oraz zostawiła męża - Jarosława Kukulskiego. Cała rodzina bardzo przeżyła katastrofę.

źródło: Instagram @natalia.kukulska

Gdyby żyła, 10 czerwca Anna Jantar skonxzyłaby dokładnie 70 lat. Mamę na Instagramie wspomina Natalia Kukulska

Po tragicznej śmierci maleńką Natalią zajął się ojciec, Jarosław Kukulski, który wychowywał ją wspólnie z babcią, później jednak ożenił się powtórnie z Moniką Borys, z którą doczekał się syna, przyrodniego brata Natalii, Piotra Kukulskiego.

Natalia Kukulska postanowiła pójść drogą swojej mamy i jako dziecko sama nagrywała albumy z piosenkami dla dzieci, a w wieku nastoletnim zaczęła dorosłą karierę, w trakcie której odniosła wiele sukcesów. Wokalistka chętnie występowała również z piosenkami swojej mamy, m.in. na Festiwalu w Opolu.

Z okazji okrągłej 70. Rocznicy urodzin Anny Jantar, Natalia Kukulska zamieściła na Instagramie wspomnieniowe zdjęcie i opatrzyła je wzruszającym komentarzem.

- Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! – napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Fani wokalistki również wspominają Annę Jantar.

- Dziś też byłaby piękna! – napisała jedna z obserwatorek.

- Cudowna, piękna kobieta ❤ - wzruszyła się fanka obu artystek.

źródło: Instagram @natalia.kukulska

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE