Radosław Majdan podzielił się ze swoimi wielbicielami na Instagramie radosną nowiną. „To najszczęśliwszy dzień mojego życia dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek.Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny 3900 kg / 58 cm. snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO” – napisał Majdan dołączając zdjęcia żony i synka.

Instagram/r_majdan

Po długich staraniach

Jak podaje portal „Fakt”, Majdanowie bardzo długo starali się o potomka. Para zdradziła, że korzysta z procedury invitro, bo dla Małgorzaty Rozenek-Majdan była to jedyna szansa na ciążę. O tym, że wielkie marzenie pary się spełniło dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku.

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza), jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze” – napisał wówczas na Instagramie.

Instagram/r_majdan

Wymarzony syn

Małgorzata przywitała na świecie trzeciego swojego syna, pierwszego w związku z Radosławem Majdanem. Choć pomagał żonie w wychowaniu dwójki jej synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, bardzo ucieszyła go wiadomość, że będzie mógł wychować swoje własne dziecko.

Majdanowie nie trzymali płci potomka w tajemnicy, jak wiele innych gwiazd. Ujawnili ją od razu. Nieco inaczej było z imieniem. Małgorzata mówiła, że będzie ono tradycyjne, podobnie jak w przypadku jej dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Zażartowała, że będzie miał na imię Edward. Teraz już wiadomo, że chłopiec to Henryk.

Serdecznie gratulujemy Małgorzacie i Radkowi. Życzymy małemu Heniowi dużo zdrowia, a jego rodzicom cierpliwości i dużo siły na pierwsze noce.

Instagram/r_majdan

Jak podoba wam się imię wybrane przez Majdanów?

To też może cię zainteresować: Czy Karol Strasburger nie radzi sobie z opieką nad córką? Prezenter odniósł się do pogłosek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kasia Cichopek zdradziła tajemnice związane z rolą Kingi. Nikt o tym nie wiedział

O tym się mówi: Barbara Kurdej - Szatan już nie może doczekać się przyjścia na świat swojego dziecka. Przyszła mama podzieliła się z fanami swoimi przygotowaniami