Jak podaje portal „Super Express”, Kasia Cichopek skazana jest na rolę Kingi również w życiu prywatnym. Okazuje się, że aktorkę obowiązuje dużo zakazów i nakazów związanych z rolą Kingi. Cichopek opowiedziała o nich w szczerej rozmowie.

Bez wyboru

Kasia zdecydowała się ujawnić szczegóły obowiązującego ją kontraktu z producentami serialu „M jak miłość”. Aktorka od 20 lat nie musi się obawiać o brak pracy, bo dzięki roli Kingi ją ma. Niestety jest i ciemniejsza strona medalu: Kasia Cichopek musi wyglądać i żyć jak bohaterka, w którą się wciela.

„Nie mogę zmieniać fryzury! Jestem zobligowana kontraktem do serialu "M jak miłość", gdzie moje włosy muszą mieć tę samą długość do kontynuacji” – zdradziła aktorka w rozmowie z serwisem JastrząbPost. „Bez zgody producentów nie mogę zmienić koloru, zrobić drastycznego cięcia. Nie mogę z długich włosów zrobić sobie na przykład krótkiego Boba” – dodała.

YouTube

Nie tylko włosy, ale i ...

Okazuje się, że kontrakt nie tylko reguluje kwestie związane z kolorem i długością włosów, ale także kolor paznokci. „Dziewczyny lubią ostre kolory na paznokciach, ale ja mogę malować tylko delikatne. Kiedyś nawet nie rozumiałam tego, kłóciłam się, ale później zobaczyłam na kranie dziewczynę, która miała bardzo długie spiczaste paznokcie w ostrym kolorze i nie mogłam się skupić na tym co ona grała, tylko migały mi te paznokcie. Teraz nie kłócę się z tym i od 18 lat mam takie paznokcie” – zdradziła aktorka.

YouTube

Kasi Cichopek nie widujemy w innych produkcjach, czy wynika to z ograniczeń wprowadzonych w umowie? Okazuje się, że nie. Aktorka przyznała, że teoretycznie mogłaby występować w innych serialach. „Od 20 lat mam stałą pracę, co zwłaszcza w tych czasach kwarantanny jest zbawieniem i na wagę złota... Zawsze pytam o zgodę. Nie jestem też pierwszym skojarzeniem przy budowaniu nowej obsady. Wszyscy wiedzą, że jestem zajęta” – wyjaśniła.

Co sądzicie o zapisach umowy Kasi?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej - Szatan już nie może doczekać się przyjścia na świat swojego dziecka. Przyszła mama podzieliła się z fanami swoimi przygotowaniami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Jantar obchodziłaby dziś 76 urodziny. Kila sekund wystarczyło

O tym się mówi: Przemówienie Agaty Dudy wzbudziło ogromne zamieszanie. Internauci są wstrząśnięci. Co takiego powiedziała Pierwsza Dama