Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją TVP. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez Polaków teleturnieju „Familiada”, który oglądać można na antenie TVP2.

Karol Strasburger jest związany z telewizją już od lat. Popularny prezenter Telewizji Polskiej od kilku miesięcy jest ojcem.

72-letni prezenter wychowuje swoje pierwsze dziecko. Jego córka ma niespełna 5 miesięcy, a mamą dziecka jest świeżo upieczona żona Karola Strasburgera, 36-letnia Małgorzata Weremczuk.

Jak Karol Strasburger radzi sobie z ojcostwem?

Kilkumiesięczna córeczka, Laura, jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Prezenter oraz jego żona ochoczo zajmują się swoją pociechą.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl

72-letni prezenter został tatą po raz pierwszy w listopadzie 2019 roku. Fani oraz media są szczególnie zainteresowani jego nową życiową rolą ze względu na wiek mężczyzny.

Na początki Karol Strasburger uważał, że informacje na temat swojej córeczki pozostawi dla siebie. Jednak krótko po narodzinach Laury postanowił, że będzie dzielił się z mediami co najmniej częścią swojego życia.

Jak przypomina Pudelek, prezenter w ostatnim czasie udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat rodzicielstwa i tego, czy mają nianię dla córki.

- Z żoną postanowiliśmy, że nie zatrudnimy niani ani żadnej obcej osoby do opieki nad Laurą – zapewniał.

- Chcemy sami się nią zajmować, wszystkiego uczyć i pokazywać jej świat, bo i ona stała się naszym całym światem – dodaje.

- Od kiedy urodziła się moja córka, pracuję tylko tyle, ile muszę, a resztę czasu spędzam z Laurą – opowiada Karol Strasburger.

- To jest piękne, jak ona się rozwija, patrzy na mnie coraz świadomiej, uśmiecha się do mnie, bo rozpoznaje, że jestem jej tatą. Nie chcę przegapić żadnego przełomowego momentu w jej życiu. Czas tak szybko ucieka, a ja chcę nacieszyć się tacierzyństwem.

Karol Strasburger. Źródło: se.pl
Karol Strasburger. Źródło: se.pl
Karol Strasburger. Źródło: se.pl

Przypomnij sobie o… MINISTERSTWO ZDROWIA INFORMUJE O KOLEJNYCH PRZYPADKACH KORONAWIRUSA W POLSCE. KIEDY EPIDEMIA SIĘ ZATRZYMA

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: BĘDĄ ZMIANY W ROZKŁADZIE NA DŁUGI WEEKEND. JAK BĘDZIE FUNKCJONOWAĆ KOMUNIKACJA MIEJSKA?

Portal Życie pisał również o… DAWID NAROŻNY: TAK WYGLĄDA JEGO ŻYCIE PO ROZWODZIE I WYKLUCZENIU Z ZESPOŁU PIĘKNI I MŁODZI. BĘDZIECIE ZASKOCZENI