"M jak Miłość" jest jednym z ulubionych seriali Polaków, emitowanych na antenie Telewizji Polskiej od wielu lat. Tak długi okres emisji naturalnie spowodował, że wielu telewidzów mocno identyfikowało się z poszczególnymi bohaterami.

Podobnie jak w przypadku wielu innych seriali, bohaterowie "M jak Miłość" na przestrzeni tak długiego czasu się zmieniali. Dotyczy to niekiedy nawet głównych postaci, ale także pobocznych, odgrywających drugoplanowe role.

W serialu "M jak Miłość" taką osobą był Łukasz Wojciechowski, syn Marty Mostowiak, grany przez Franciszka Przybylskiego. Młody aktor jest obecnie studentem łódzkiej Filmówki i patrząc na kadry z serialu, niesamowicie się zmienił.

Źródło: wizaż.pl

Ulubiony bohater

Franciszek Przybylski wcielał się w postać pierwszego Łukasza w "M jak Miłość". Grał syna Marty Mostowiak, której postać grana była przez Dominikę Ostałowską oraz Norberta Wojciechowskiego (postać grana przez Mariusza Sabiniewicza).

Od roli w "M jak Miłość" Przybylski rozpoczął swoją aktorską karierę. To właśnie na planie ulubionego serialu młody wówczas chłopak zbierał swoje pierwsze doświadczenia w tym zawodzie.

Przez kilka lat gry w serialu, Wojciechowski grany przez Przybylskiego zdobył sobie uwielbienie wielu telewidzów. Słodki chłopiec, jakim wówczas był, zmienił się jednak nie do poznania.

Instagram: fransiscop

Dalsze losy Łukasza

Oprócz roli w "M jak Miłość", Przybylski zagrał w filmie "Galerianki" oraz "Facet (nie)potrzebny od zaraz". Co jednak ciekawe, większą popularność zapewniło mu dubbingowanie, a ponadto ma na swoim koncie kilka prac reżyserskich.

Obecnie Przybylski jest studentem 3. roku w Szkole Filmowej w Łodzi. Jego mamą jest Agnieszka Glińska, reżyserka spektakli teatralnych i telewizyjnych, a także aktorka. Ojcem z kolei Filip Przybylski - lektor czy aktor dubbingowy, który użyczył głosy w ponad 3 tysiącach produkcji.

Przybylski wcielał się w rolę Łukasza Wojciechowskiego w latach 2000-2006. Później jego postać przejęli Adrian Żuchewicz (2006-2014), zaś od 2019 roku Łukasza gra Jakub Józefowicz.

Instagram: fransiscop

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE