Marcin Prokop jest dziennikarzem uwielbianym przez tysiące Polaków. W programie „Dzień dobry TVN” możemy oglądać go nieprzerwanie od 2007 roku, gdzie towarzyszy Dorocie Wellman.

Marcin Prokop znika z TVNu?

Po zakończeniu emisji dzisiejszego odcinka programu „Dzień dobry TVN” stało się coś, czego nie mogli spodziewać się fani dziennikarza. Marcin Prokop za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że na ten moment odchodzi z programu.

Fani mocno się zdziwili takim obrotem spraw, nic przecież nie wskazywało na to, że dziennikarz zamierza zmienić swoją drogę zawodową.

- Bój to jest nasz ostatni w #ddtvn… przed wakacjami. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki. #ddtvn #prokop #wellman #seeya #vacation – brzmi wpis Marcina Prokopa na jego Instagramie.

Wpis dziennikarza wywołał niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych. Fani byli przekonani, że już nigdy więcej nie zobaczą swojego idola w porannym programie. Jednak jak się okazuje, był to tylko żart prowadzącego.

Instagram: _marcinprokop_

Skąd takie zmiany?

Jak podaje portal Lelum.pl w stacji TVN rozpoczyna się właśnie okres wakacyjny. Z tego to powodu, ulubieńcy widzów wśród których jest między innymi Marcin Prokop oraz Dorota Wellman udają się na długo wyczekiwany urlop.

Ich miejsce zajmą natomiast młodzi, nowi prowadzący. Jednak taka sytuacja potrwa tylko przez okres wakacyjny i już niedługo znów będziemy mogli ponownie oglądać dziennikarza na ekranach swoich telewizorów.

Okazuje się zatem, że z powodu nadchodzących wakacji musimy przygotować się na spore zmiany w ramówce TVN. Jak będzie wyglądać letni program? Prawdopodobnie dowiemy sie już niedługo.

Instagram: _marcinprokop_

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE