Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej lubianych polskich dziennikarzy. Wiele osób uważa, że trudno jest go nie lubić, ponieważ jego poczucie humoru i dystans do siebie wzbudzają ogromną sympatię. Widzowie uwielbiają duet, jaki już od wielu lat współtworzy z Dorotą Wellman.

Niełatwo znaleźć w życiorysie Marcina Prokopa ciemne strony, więc albo prezenter ich nie ma, albo bardzo dobrze je ukrywa. Mężczyzna niechętnie opowiada również o swoim życiu prywatnym, a okazuje się, że ma co ukryć… Jego żona wygląda jak prawdziwy skarb!

Żona Marcina Prokopa wygląda olśniewająco

Jak informuje portal pikio.pl, Marcin Prokop poznał swoją żonę kilka lat temu podczas jednej z imprez. Maria ledwo co wróciła wówczas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie studiowała.

Wszystko szybko poszło i już po kilku tygodniach Maria i Marcin zostali parą, a rok później kobieta zaszła w ciążę. Marcin Prokop wyznał w jednym z wywiadów, że informacja ta go kompletnie zaskoczyła. Nie widział się jeszcze w roli ojca.

Marcin Prokop. Źródło: onet.pl
Marcin Prokop. Źródło: onet.pl
Marcin Prokop. Źródło: onet.pl

Jednak, gdy na świecie pojawiła się ich córka, przestał się już bać i zadbał o swoje ukochane kobiety. Po narodzeniu dziecka, para pobrała się w Portugalii.

Marcin Prokop ma się czym pochwalić

Żona Marcina Prokopa jest naturalną, olśniewającą pięknością. Fani dziennikarza są zachwyceni jej urodą. Na co dzień kobieta pracuje jako instruktorka jogi oraz jest managerem gwiazd. Ponoć, w przeciwieństwie do Marcina Prokopa, Maria jest dość szaloną i spontaniczną osobą.

Niekoniecznie musi mieć wszystko poukładane i dopięte na ostatni guzik. Dlatego świetnie się dogaduje z Marcinem – idealnie się uzupełniają.

Sam prezenter twierdzi, że: „moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek”. Widać, że świetnie się dogadują, a Marcin Prokop jest prawdziwym szczęściarzem. Zobaczcie sami.

Maria Prokop. Źródło: instagram.com
Maria Prokop. Źródło: instagram.com
Maria Prokop. Źródło: instagram.com

Zobacz także: JAKIE WAKACYJNE CZYNNOŚCI MOŻEMY PODEJMOWAĆ, ABY NIE BYĆ ZAGROŻONYMI ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRALI EKSPERCI

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS