Anna Jurksztowicz dorobiła się statusu gwiazdy. Fani bardzo interesują się tym, co u niej słychać. Artystka komunikuje się ze swoimi wielbicielami przez swój profil na Instagramie. Teraz postanowiła podzielić się opowieścią o tym, co spotkało jej męża i jego rodzinę.

Anna Jurksztowicz to wokalistka, która zasłynęła m.in. z utworów, które następnie były emitowane w czołówkach do popularnych seriali. Mowa o produkcjach „Na dobre i na złe”, „Ranczo” oraz „Matki, żony i kochanki”. To właśnie wspomniane utwory przyniosły jej ogromną rozpoznawalność.

Zbrodnia w rodzinie Krzesimira Dębskiego

Prywatnie Anna Jurksztowicz jest żoną Krzesimira Dębskiego. Jak wspomina Pikio, rodzinę męża wokalistki spotkały wydarzenia, które mrożą krew w żyłach. Co takiego się stało?

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski. Źródło: se.pl
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski. Źródło: se.pl

Okazuje się, że los nie oszczędza nikogo, niezależnie od statusu społecznego czy majątkowego. Także rodzina Krzesimira Dębskiego została dotknięta tragedią. Słynny kompozytor musiał mierzyć się z ogromną osobistą tragedią.

Małżeństwo artystów jest znane w świecie muzyki. Ich poczynania inspirują wielu Polaków i robią wrażenie – we współpracy potrafią stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Nikt nie spodziewał się, przez co przeszła rodzina Krzesimira Dębskiego.

Okazuje się, że wśród rodziny męża Anny Jurksztowicz doszło do strasznych wydarzeń. Mowa o dziadkach Krzesimira Dębskiego, których zamordowano w 1943 roku we wsi Kisielin na Wołyniu.

- Dziadek uważał, że nic im się nie stanie. Byli zaprzyjaźnieni z mieszkańcami. Czuli, że cieszą się szacunkiem. Babcia była Rosjanką ukraińskiego pochodzenia, "swoją" i też została zamordowana, bo była żoną Polaka. Rodzice nie pogodzili się z tym, co się stało – opowiadał artysta.

- Ojciec był na emigracji wewnętrznej. Był AK-owcem, mama też była w 27. Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej, a potem, jak wielu innych, wyzywani byli od "karłów reakcji", zaznali goryczy ukrywania przeszłości. Rodzice rozpamiętywali tamte wydarzenia.

Anna Jurksztowicz. Źródło: onet.pl
Anna Jurksztowicz. Źródło: onet.pl

Krzesimir Dębski odszukał osobę, która zamordowała jego dziadków. Co więcej, udał się nawet na spotkanie ze sprawcą. Niestety, zanim zbrodniarza spotkały jakiekolwiek konsekwencje, zmarł.

Przypomnij sobie o… KOLEJNA PRZEPOWIEDNIA KRZYSTOFA JACKOWSKIEGO SIĘ SPRAWDZIŁA? O CO CHODZI

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: W MUZEUM NARODOWYM ODKRYTO PRZYPADKI KORONAWIRSUA. JAK OBECNIE WYGLĄDA SYTUACJA?

Portal Życie pisał również o… NIEZWYKŁE PRZEPOWIEDNIE MITARA TARABIĆA. "BĘDZIE DUŻO ŻYWNOŚCI W MIASTACH I WSIACH, ALE BĘDZIE ONA ZATRUTA"