Jak podaje "chillizet.pl", Mitar Tarabić to XIX-wieczny jasnowidz i prorok, który swoje wizje wyjawił swojemu krewnemu - wujowi. Zachar Zacharić, wuj Mitara był duchownym wyznania prawosławnego. Szczegółowo opisał wszystkie proroctwa, które usłyszał z ust Mitara.

Niesłychane proroctwa

Możemy stwierdzić, że znaczna część tych przepowiedni zdążyła się już spełnić w ciągu ostatnich lat. Wśród proroctw Tarabića pojawiły się proroctwa i przepowiednie odnoszące się do II wojny światowej, rozpadu Jugosławii, a nawet pojawienia się na świecie zarazy. Jeżeli zatem wszystkie jego przepowiednie się spełnią, niebawem spotka nas coś jeszcze gorszego, niż do tej pory.

To, co przepowiadał, głównie dotyczyło Serbii, jego kraju, jednak pewne wizje dotyczyły całego świata. Wielu jasnowidzów przepowiedziało wybuch III wojny światowej, lecz większość wizji nie pokazywała formy zbrojnej, lecz inną, być może cyfrową, a może dezinformacyjną. Najbardziej niepokojące w obecnej sytuacji pandemicznej, są słowa proroka dotyczące nadejścia zarazy.

YT

Cały świat opanuje dziwna zaraza i nikt nie będzie mógł znaleźć na nią lekarstwa. Wszyscy będą mówić "Wiem, wiem, bo jestem uczony i mądry" - ale nikt nic nie będzie wiedział. (...) Będą szukać życia, ale życia podobnego do naszego nigdzie nie znajdą. (...) Ci, którzy będą czytali i pisali różne księgi z liczbami, będą myśleli, że wiedzą najwięcej. Ci wyuczeni ludzie pozwolą, by ich życie toczyło się zgodnie z obliczeniami. Będą żyli i czynili dokładnie tak, jak im te liczby powiedzą. Wśród tych wyuczonych ludzi znajdą się źli i dobrzy. Ci źli będą czynić zło. Zatrują powietrze i wodę i zasieją pomór na morza, rzeki i ziemię, i ludzie zaczną nagle umierać z powodu różnych dolegliwości. Ci dobrzy i mądrzy dostrzegą, że ta cała praca i wysiłki nie są warte grosza i że prowadzą do zniszczenia świata, i zamiast poszukiwać mądrości w liczbach zaczną jej szukać w medytacjach.

Dalsze słowa wyjawiają nam sposób, w jaki będziemy mogli się uratować, czego się wystrzegać. Najbardziej intrygujące są wzmianki o kulach, które nie będą dziwne i nie będą zabijały po wybuchu. Mają one rzucać zaklęcia...

YT

Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga. Najwięksi i najbardziej rozgniewani uderzą w najpotężniejszych i najbardziej rozwścieczanych! Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje - ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów. My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa, będzie żył w pokoju, bez jakichkolwiek kłopotów... Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen.

O tym pisaliśmy: Tajemnice serialu „Cztery pancerni i pies” wychodzą na jaw. Sposób, w jaki Małgorzata Niemirska dostała rolę, nie mieści się w głowie

Zerknij tutaj: Ministerstwo Zdrowia wydało najnowszy komunikat o stanie epidemii w Polsce. Gwałtownie rośnie liczba zakażonych, nie jest dobrze