Joanna Rawik pozostaje jedną z polskich legend muzyki. Już lata temu była uwielbiana przez fanów oraz media, i choć obecnie jest o niej zdecydowanie ciszej, to jej najwierniejsi fani wciąż są ciekawi, co słychać u ich idolki.

Ostatnie wyznanie artystki zszokowało opinię publiczną, gdyż nigdy wcześniej o tym mówiła. Po wielu latach postanowiła opowiedzieć o czymś, co ją spotkało.

Joanna Rawik wie, co czeka nas po drugiej stronie

Jak zauważa portal Pikio, cała sprawa miała miejsce wiele lat temu. To właśnie wtedy była nieszczęśliwie zakochana w Ignacym Gogolewskim, bożyszczu Polek.

Joanna Rawik. Źródło: Youtube
Joanna Rawik. Źródło: Youtube

Mężczyzna uchodził za łamacza damskich serc i bawidamka. Jedną z osób, którą oczarował swoimi wdziękami, była także Joanna Rawik. Artystka była szaleńczo zakochana w Ignacym Gogolewskim, jednak nie mogła spodziewać się tego samego z jego strony – mężczyzna wiele razy odmawiał jej stworzenia bliższej relacji.

Joanna Rawik była tak zrozpaczona, że trzy razy próbowała skończyć swoje życie. Nie widziała sensu w dalszym życiu, wiedząc, że jej ówczesna miłość pozostanie niespełniona.

Próby zakończyły się niepowodzeniem, a artystka dopiero po wielu latach jest w stanie o tym mówić. Podczas jednej z prób samobójczych przeżyła śmierć kliniczną.

Joanna Rawik. Źródło: Youtube
Joanna Rawik. Źródło: Youtube

- Położyłam się w kuchni naszego mieszkania na Starówce, odkręciłam gaz, napiłam się koniaku. Uratował mnie Andrzej Jaroszewski, bo gdy nie przyszłam na nagranie, powiedział: 'Jeśli Joanna ma nagranie i się nie stawia, to znaczy, że coś się stało' - i wyważyli drzwi. Przeżyłam śmierć kliniczną, wiem, że po tamtej stronie nie ma żadnego oświetlonego tunelu – wspomina.

Wiedzieliście, że słynna artystka ma za sobą tak burzliwe przeżycia?

Przypomnij sobie o… JADWIGA EMILEWICZ ZDRADZA PLANY WŁADZY. KIEDY WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI

Jak informował portal Życie: SZUKAŁ GRZYBÓW I ZNALAZŁ „PALCE DIABŁA”. GRZYBIARZ NIE ZAPOMNI TEGO DNIA DO KOŃCA ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… KORA JACKOWSKA DZIŚ OBCHODZIŁABY 69. URODZINY. 8 CZERWCA BYŁ DLA NIEJ BARDZO WAŻNYM DNIEM