Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera oraz była żona Michała Wiśniewskiego, ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swojemu małżeństwu. Ślub z liderem zespołu Ich Troje przyniósł jej dużą rozpoznawalność w całej Polsce, dzięki czemu teraz uznawana jest ona za prawdziwą celebrytkę. Często pojawia się na imprezach i ściankach.

W zeszłym roku szerokim echem odbiło się rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, o którym dowiedziała się ona… z mediów.

Jak się okazało, uczucie frontmana Ich Troje do czwartej żony wypaliło się i postanowił szukać szczęścia w miłości w ramionach innej kobiety.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski ponownie razem

Mogło się wydawać, że koniec ich małżeństwa będzie oznaczał zerwanie wszelkich kontaktów. Tak się jednak nie stało. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski odbudowują swoje relacje.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube

Jak podaje Pikio, byli małżonkowie planują połączyć swoje siły. Mają już nawet wspólne plany na przyszłość.

Okazuje się, że wokalista i lider Ich Troje zamierza w dalszym ciągu współpracować ze swoją czwartą żoną. Choć w ostatnim czasie oboje radzili sobie sami, najwidoczniej ich relacje są już na tyle dobre, że ponownie spróbują swoich sił we współpracy.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski po ośmioletnim małżeństwie wiedzą o sobie naprawdę sporo. W ostatnim czasie muzyk w dalszym ciągu rozwijał karierę, jego była żona zaś poświęciła się planowaniu ślubów oraz wesel.

Jednak teraz przyszła pora na połączenie sił.

Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl

- Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. – opowiada Dominika Tajner.

- My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny – opowiada.

Przypomnij sobie o… KASIA CICHOPEK NA RODZINNEJ WYCIECZCE W GÓRACH. FANI SĄ ZBULWERSOWANI JEJ BRAKIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI

Jak informował portal Życie: IMGW OSTRZEGA PRZED NIEBEZPIECZNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI. WYDANO OSTRZEŻENIA

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: KAMERY MONITORINGU MIEJSKIEGO WIDZĄ WIELE. GDZIE JESTEŚMY OBSERWOWANI?