Dawid Narożny to założyciel zespołu Piękni i Młodzi. Na początku roku ogłoszono, że nie należy już do formacji.

Tajemnicze oświadczenie kryło za sobą ciekawą historię. Jak dowiedziały się media, między członkami zespołu po Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem doszło do kłótni oraz rękoczynów.

Magda i Dawid Narożni do niedawna byli parą, jednak od jakiegoś czasu ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu. Po rozstaniu nie potrafili znaleźć wspólnego języka w sprawach zawodowych.

Ich osobiste problemy położyły cień na dalszym funkcjonowaniu zespołu. Magda i Dawid znaleźli już nowych partnerów, a w nocy z 1 na 2 stycznia doszło do wielkiej awantury.

Dawid Narożny. Źródło: Instagram
Dawid Narożny. Źródło: Instagram

W sieci krążyło popularne nagranie z całego zdarzenia. Jak twierdzi Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, została zaatakowana przez Krzysztofa – partnera Magdaleny Narożnej. Przetransportowano ją na SOR.

Dawid Narożny po raz kolejny zostanie tatą?

Dawid Narożny od jakiegoś czasu ma nową partnerkę, Joannę. Już przed kilkoma miesiącami w sieci pojawiło się zdjęcie z opisem, który sugerował, jakoby para spodziewała się dziecka.

W ostatnim czasie córka założyciela Pięknych i Młodych, Gabrysia, miała pierwszą komunię świętą. Dawid Narożny pochwalił się zdjęciem z uroczystości na swoim Instagramie. Znalazła się na nim również Joanna.

„Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka… Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób, niż mogłoby się wydawać” – podpisał fotografię.

Dawid Narożny. Źródło: Instagram
Dawid Narożny. Źródło: Instagram

Jak zauważa Plotek, to aluzja, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i wywołała falę gratulacji. Jeśli tym razem to, co pisze Dawid, okaże się być prawdą, to para już niedługo przywita na świat dziecko.

„Posypały się różne komentarze, nie można wierzyć plotkom. Aczkolwiek w każdej ploteczce jest ziarenko prawdy. Tak bym to skomentował” – powiedział Dawid zapytany przez redakcję Plotka o cała sytuację.

Przypomnij sobie o… POCZTA POLSKA ŚCIĄGA ZALEGŁOŚCI ZA ABONAMENT RTV. WICEPREMIER JACEK SASIN NAKAZUJE ZAPRZESTANIA TYCH DZIAŁAŃ. JAK TO TŁUMACZY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWE WYTYCZNE BISKUPÓW NA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. CZY PROCESJE SIĘ ODBĘDĄ?

Portal Życie pisał również o… PAŃSTWO BARDOWSCY Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" PODJĘLI WYZWANIE #HOT16CHALLENGE2. JAK IM POSZŁO I KOGO NOMINOWALI?