Hanna Śleszyńska dołączyła do "M jak miłość" jako serialowa Iwona Kryńska.

Postać ma zachowywać się bardzo podobnie do jej córki, która wiele namieszała na początku poprzedniego sezonu i wielokrotnie manipulowała innymi. Szybko da się poznać jako wścibska i niepohamowana kobieta.

Hanna Śleczyńska otrzymała rolę w "M jak miłość"

Hanna Śleczyńska ma już za sobą pierwsze dni na planie zdjęciowym.

To prawda dołączyłam do ekipy "M jak Miłość". Miałam już trzy dni zdjęciowe
- zdradziła artystka podkreślając, że teraz ma okazję poznać lepiej młode pokolenie aktorów.

Dopiero ich poznaję, ale już widzę, że to sympatyczni młodzi ludzie. Bardzo fajna rodzinka serialowa. Bardzo miło było do nich dołączyć
– dodała.

Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość", źródło: Super Express
Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość", źródło: Super Express
Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość", źródło: Super Express

Jak się okazuje, na planie spotkała też osoby, które poznała już wcześniej przy realizowaniu innych produkcji. Jest to między innymi Małgorzata Pieczyńka, Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska.

Z Małgosią grałam przed laty w Teatrze Syrena w sztuce "Pecunia non olet?". Natomiast z Mikołajem i Adą Kalską grałam w Teatrze 6. piętro
– wspomina Hanna Śleszyńska.

Aktorka przyznała, że cieszy się bardzo, że ponownie może zagrać w scenie wraz z Mikołajem Roznerski.

Tu fajnie się ułożyło, bo Mikołaj gra brata Olka. Aktor nie zawsze sobie wybiera rodzinę na planie czy scenie, a tutaj dobrze wyszło. Jest fajna atmosfera i miło się pracuje
– posumowała aktorka.

Nowych odcinków serialu "M jak miłość" może spodziewać się już jesienią na kanale Dwójki.

Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość", źródło: Interia
Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość", źródło: Interia
Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość", źródło: Interia

Kim jest Hanna Śleczyńska?

Hanna Śleczyńska to popularna aktorka teatralna i filmowa. Po raz pierwszy na scenie można było ją zobaczyć na deskach Teatru Ateneum w sztuce "Niebo zawiedzionych".

W późniejszym czasie grała również w Teatrze Komedia, Teatrze Rapa, Teatrze Dramatycznym, Teatrze Syrena czy Teatze 6. Piętro.

Aktorka najbardziej znana jest jednak z grupy aktorsko-kabaretowej "Tercet, czyli Kwartet", w którą współtworzy już 17 lat wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem oraz Wojtkiem Kaletą.

Hanna Śleczyńska ma też na swoim koncie kilka ról w znanych produkcjach telewizyjnych. Między innymi wcieliła się w rolę Eugeni Basen w serialu "Daleko od noszy", gosposi Jadzi w "Rodzinie zastępczej", a także pani Irenki w "O mnie się nie martw".

Prywatnie aktorka zajmowała się wychowaniem swoich dwóch synów, 35-letniego Mikołaja z małżeństwa z Wojciechem Magnuskim, a także 25-letniego Jakuba ze związku z Piotrem Gąsowskim.

Jak się okazuje, młodszy syn zdecydował się iść w ślady rodziców i poszedł na studia do warszawskiej Akademii Teatralnej. Mężczyzna ma za sobą już pierwsze role w znanych produkcjach, takich jak "Na dobre i na złe". "Na Wspólnej" czy "Belfer".

Może zainteresuje Cię to: FANI "M JAK MIŁOŚĆ" BĘDĄ KOMPLETNIE ZASKOCZENI. TAK DZIŚ WYGLĄDA SYN MARTY. AKTOR ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA

Zobacz także: BASIA KURDEJ-SZATAN NIE POJAWI SIĘ JUŻ W "M JAK MIŁOŚĆ"? CZY PRZEZ CIĄŻĘ AKTORKA ZREZYGNUJE Z KARIERY

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: ANDRZEJ MŁYNARCZYK WYCOFAŁ SIĘ Z SHOW BIZNESU. CO TERAZ ROBI TOMEK Z "M JAK MIŁOŚĆ"