Anna Jantar, a właściwie Anna Jantar-Kukulska była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej lat 70 XX wieku. W jej hitach zasłuchiwały się tysiące Polaków. Najpopularniejszymi z nich są m.in. "Nic nie może przecież wiecznie trwać", czy "Tyle słońca w całym mieście".

Anna Jantar była niekwestionowaną gwiazdą. Artystka zginęła podczas katastrofy lotniczej 14 marca 1980 roku, niemal 40 lat temu.

Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p
Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p
Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p

Piosenkarka leciała samolotem Ił-62 Mikołaj Kopernik na trasie z USA do Polski. Niestety, pod koniec całej trasy, w pobliżu lotniska Okęcie, doszło do katastrofy. Okazuje się, że tym samym samolotem miała lecieć jeszcze jedna polska wokalistka.

Córka Anny Jantar otrzymała wiadomość od pewnej kobiety

Córką słynnej wokalistki jest Natalia Kukulska. Kobieta zdradziła ostatnio, że po śmierci jej matki skontaktowała się z nią Anna Rusowicz.

Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl

Anna jest córką Ady Rusowicz, wokalistki zespołu Niebiesko-Czarni. Okazuje się, że kobieta miała lecieć tym samym samolotem, w którym zginęła Anna Jantar i 76 innych osób.

Niesamowite jest, że moja mama miała lecieć z Twoją tym samym samolotem, bo Niebiesko-Czarni byli też w tym czasie w USA. Została, bo chciała jeszcze pobuszować po sklepach, a Twoja się spieszyła do Ciebie… Jak filmie 'Oszukać śmierć' moja mama zginęła w wypadku samochodowych w 1991 w sylwestra, śpiesząc się do mnie. Zostaje pamięć, zostają piosenki. Wiem, że to dla Ciebie szczególny dzień

- napisała Anna Rusowicz do Natalii Kukulskiej.

Ada Rusowicz. Źródło: youtube.com
Ada Rusowicz. Źródło: youtube.com
Ada Rusowicz. Źródło: youtube.com

Portal „Życie” informował: PO PUBLIKACJI NA INSTAGRAMIE HANNA LIS NIE SPODZIEWAŁA SIĘ FALI KOMENTARZY INTERNAUTÓW. TO, CO POWIEDZIELI NA TEMAT JEJ ZDJĘCIA JEST NIESAMOWITE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ MŁYNARCZYK WYCOFAŁ SIĘ Z SHOW-BIZNESU. CO TERAZ ROBI TOMEK Z „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie” pisał również: ZENEK MARTYNIUK NIE WIE, CO MA ROBIĆ. OSTATNIE WYDARZENIA SPRAWIŁY, ŻE MUZYK OPADŁ Z SIŁ