Jego głównym celem było zidentyfikowanie najgłębszych wewnętrznych impulsów, które są pod uciskiem jednostki. Test opiera się na obrzydzeniu lub, odwrotnie, współczuciu ludziom na specjalnie wybranych zdjęciach. Sondi wierzył, że cechy, które irytują nas w sobie lub odwrotnie, przyciągają, mamy tendencję do rzutowania na innych.

Instrukcja

Spójrz na portrety tych 8 osób i wybierz osobę, której nie chciałbyś spotkać wieczorem w ciemnej uliczce, ponieważ jej wygląd jest obrzydliwy lub przerażający. Teraz możesz poznać cechy wybranego portretu.

WAŻNE!

Proszę nie interpretować błędnie wyników testu. Nie oznaczają, że masz zaburzenie psychiczne. Jedynym powodem, dla którego jest potrzebny i dlaczego został stworzony, jest określenie warunków wstępnych stłumionych wewnętrznych impulsów i impulsów zgodnie z teorią psychoanalityczną.

W oryginalnym teście jest 6 serii (zestawów) 8 portretów. Oto krótsza, a więc być może mniej dokładna wersja.

1 Sadysta

Najprawdopodobniej jako dziecko tłumiłeś przejawy autorytaryzmu w swoim zachowaniu, pragnienie dominacji i złe tendencje. Jeśli wybierzesz portret tego nauczyciela, w podświadomości tłumisz obelżywe i upokarzające impulsy wobec innych.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteś spokojną i nieszkodliwą osobą, zawsze gotową pomagać innym. Jeśli pracujesz w biurze, szefowi może być trudno cię zarządzać. Kiedy nie chcesz nic robić, sztucznie tworzysz przeszkody (na przykład celowo spóźniasz się do pracy lub na spacer, pokazując, że nie masz nastroju). W obliczu trudności lub przestępców zajmujesz pozycję biernego oporu i ignorancji, co ostatecznie męczy źródło Twoich problemów.

2. Padaczka

Mówiąc o zaburzeniach osobowości związanych z zaburzeniami mózgu (jak w przypadku padaczki), należy zwrócić uwagę na cechy tej diagnozy, takie jak: impulsywność, drażliwość, nagłe wybuchy gniewu i agresji. Jeśli ten człowiek rodzi uczucia strachu lub obrzydzenia, najprawdopodobniej jako dziecko stłumiłeś takie przejawy uczuć.

Najprawdopodobniej jesteś dobrą, spokojną osobą. Sprawiasz wrażenie osoby odpowiedzialnej, zdolnej do samokontroli. Jesteś silny i stabilny w swoich uczuciach i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, pomysłami i wydarzeniami.

3. Katatoniczny

Charakterystyczne cechy tego zaburzenia psychicznego - nadmierne pobudzenie wyobraźni, z której staje się bolesne i negatywne. Jeśli ta osoba wywołała u ciebie negatywne uczucia, najprawdopodobniej zostaniesz stłumiony przez wyimaginowaną nadpobudliwość, która (jeśli nie zostanie wysłana głęboko w podświadomość) powoduje utratę kontaktu z rzeczywistością.

Jesteś z natury konserwatywny, podejrzliwy w stosunku do wszelkiego rodzaju zmian i innowacji. Jesteś nieufną, nieśmiałą osobą, z trudem przystosowującą się do nowej. Twoim największym strachem jest utrata panowania nad sobą. Jesteś wrażliwy, z otwartymi ustami i bardzo powściągliwy. Nigdy nie odstępuje od swojego „kodeksu postępowania”.

4. Schizofrenik

Osobowość schizofrenika charakteryzuje się silną apatią, wypaczeniem myśli i manifestacją niezgodnych emocji. Jeśli na widok tego mężczyzny masz gęsią skórkę, to jako dziecko tłumiłeś obojętność wobec innych i bałeś się abstrahować od rzeczy i wydarzeń.

Jako osoba jesteś osobą bardzo towarzyską. Wierzysz w siłę komunikacji, szczerze lubisz przebywać z ludźmi. Jednocześnie ta „towarzyskość” może być zwodnicza, a ukryta za nią osoba ukryta. Twoje relacje z ludźmi są często powierzchowne, tak jakby brakowało im prawdziwych uczuć. W głębi duszy czujesz, że wcale nie potrzebujesz innych, ponieważ nie potrzebujesz interakcji z nimi.

5. Histeryczny

Cechy histeryczne - powierzchowność, niestabilność emocjonalna, narcyzizm i ekshibicjonizm. Jeśli ta dziwna kobieta wywołuje u ciebie najsilniejszy strach i wstręt, to prawdopodobnie tylko dlatego, że ukrywasz się w głębi duszy, niestrudzone pragnienie przyciągnięcia uwagi i zachowania siebie.

Sprawiasz wrażenie skromnej osoby o silnej wewnętrznej duchowości. Jednak w rzeczywistości za nieśmiałą i cichą osobą kryje się osoba, która nieodparcie chce oczarować i przyciągnąć uwagę innych. Zwracasz dużą uwagę na swoje zachowanie i wygląd, starasz się wyglądać elegancko, jeśli nie „od szpilki”, uzupełniając obraz stylowymi akcesoriami. Ludzie tacy jak ty wybierają rzadkie lub nietypowe zawody i hobby.

6. Osoba w depresji

Niska samoocena, kompleks niższości i poczucie winy - to główne objawy depresji. Jeśli twój wybór padł na tę osobę, najprawdopodobniej w głębi duszy jesteś przygnębiony i ostrożnie staraj się ją kontrolować.

Możesz być opisany jako beztroski i łatwy do zdobycia. Promieniujesz aktywnością, pewnością siebie i optymizmem. Czasami jednak budzisz „smutnego klauna” i wtedy na zewnątrz pojawia się melancholia. Czasami możesz być wycofany i podejrzliwy. Fakt, że próbujesz „zakopać” impulsy depresyjne, zmusza cię do przyjęcia roli ogólnego psychologa i szukania odpowiedzi na pytania i problemy innych ludzi.

7. Maniak

Charakterystyczne cechy maniakalne - wybuchowa natura, samoocena, ekstrawersja oraz tendencja do marnowania pieniędzy i emocji. Jeśli uznałeś tę osobę za bardzo obrzydliwą, oznacza to, że stan podziwu w tobie może przerodzić się w wyniesienie, a już istnieje uprzedzenie do mistyki.

Jesteś osobą, która nie lubi prowokacji, hałasu i zamieszania. W życiu jesteś przykładem roztropności, wytrwałości i powściągliwości. Będąc praktycznym i ostrożnym, zawsze kontrolujesz swoje zachowanie.

8. Dysocjatywne zaburzenie osobowości

Jest to stan psychiczny, w którym jedna osoba używa co najmniej dwóch alter-osobowości, z których każda ma swój własny pogląd na świat i sposoby interakcji z otaczającą rzeczywistością. Jeśli ta kobieta cię przestraszyła, to prawdopodobnie jako dziecko miałeś problemy z samostanowieniem.

Jednak w życiu prawdopodobnie masz tendencję do wyraźnego i wyraźnego potwierdzania przynależności do określonej płci. To jest „dziewczyna-dziewczyna” lub „mężczyzna-mężczyzna”. Mężczyźni z tą cechą często starają się zawsze i wszędzie wyglądać na macho, a kobiety - wydawać się ucieleśnieniem kobiecej seksualności, flirtować i uwodzić płeć przeciwną.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ