Natalia Kukulska, która jest znana w świecie muzyki już od dziecka, stara się dbać o swoją prywatność. Stara się pozostawić intymne sprawy dla siebie i nie dzieli się w mediach każdą chwilą, a jej fani nie znają wszystkich szczegółów z jej życia.

Tym razem jednak artystką targają bardzo silne emocje. Wszystko przez śmierć mężczyzny, który był dla niej bardzo ważny. Postanowiła podzielić się z fanami tym smutnym faktem.

Natalia Kukulska przeżywa odejście ważnego mężczyzny

„Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim… wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami” – napisała w mediach społecznościowych.

Jak zauważa portal Lelum.pl, choć Marcin Kalita chorował już od jakiegoś czasu, nie była gotowa na pożegnanie przyjaciela.

Na jej profilu pojawiły się także zdjęcia, na których pozuje razem z dziennikarzem. Dotychczas znajdowały się one na jego Facebooku, teraz zaś gwiazda chciała uczcić jego pamięć publicznie.

Natalia Kukulska dodała, że jeszcze w młodości Marcin Kalita był fanem jej mamy, Anny Jantar.

„Pamiętam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach” – wspominała.

Natalia Kukulska i Marcin Kalita znali się już od czasów nastoletnich.

„Zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu” – nadmieniła.

„Marcinku – znam na górze pewną ‘wielką damę’, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP” – zakończyła swój emocjonalny wpis.

Przypomnij sobie o… BĘDĄ KARY ZA BRAK SEGREGACJI ŚMIECI? POLSKIE WŁADZE ZNALAZŁY SPOSÓB NA ZAPOMINALSKICH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: MIASTO ZNALAZŁO SIĘ W TURYSTYCZNYM RANKINGU NA CZASY KORONAWIRUSA. ZA CO NAS POCHWALONO?

Portal Życie pisał również o… CZY W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM UCZNIÓW CZEKA KONTYNUACJA NAUKI ONLINE? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI PRZEKAZAŁ NIEPOKOJĄCE WIEŚCI