Zasługujemy również na szczęście

Temat rodziny i domu zostanie wzmocniony po tym, jak asteroida West, jedna z głównych planetoid w astrologii, przeniesie się do raka do 11 sierpnia.

Westa jest jedną z największych badanych planetoid i jest najjaśniejsza, co oznacza, że ​​często, nawet nieświadomie, odczuwamy jej energię.

Gdy tylko to ciało planetarne przechodzi w różne znaki zodiaku, w zależności od jego przejścia, zwykle spędza tylko kilka miesięcy na każdym znaku. Oznacza to, że jeśli nie jest wsteczny znaczy, że jak każda inna planeta, jego pobyt jest dłuższy.

Wszystkie planety mają mitologię, a Vesta nie jest inna. Westa jest znana jako dziewica bogini domu, obrońca i siostra Zeusa i Jowisza.

Ta bogini była tak oszałamiająca, że ​​zarówno Neptun, jak i Apollo chcieli ją poślubić. Zamiast tego odrzuciła ich obu i postanowiła pozostać na zawsze sama, dziewicą do końca życia.

Dzięki temu wyborowi zasłynęła z tego, że pomaga nam dokonywać własnych wyborów dotyczących życia domowego i rodzinnego, odwagi, by iść własną drogą i chronić siebie i tych, których kochamy w naszym intymnym życiu.

Westa, w zależności od jej pozycji na naszym wykresie urodzenia i obecnego transportu, może zmusić nas do wyzbycia się skrajnego egozimu, jednocześnie zadbania o własny rozwój.

Jest tak, ponieważ jedną z głównych lekcji, których musimy nauczyć się w tym życiu, jest to, że chociaż normalne jest dbanie o najbliższych, nie możemy poświęcić się ani podróżować w tym procesie.

W Raku ta lekcja lub temat jest udoskonalony, ponieważ jest to także sezon Raka, więc możemy spodziewać się, że wszystkie uczucia pojawią się w domu, rodzinie, życiu intymnym i opiece nad sobą.

Co oznacza „Vesta in Cancer” dla naszego związku?

Ponieważ jest to ciało planetarne, które wpływa na nas we wszystkich najbardziej intymnych częściach naszego życia, ważne jest, aby zobaczyć, jak to wygląda. I zależy to od tego, czy mówimy o małżonku, czy partnerze, a nie o dziecku czy chorym rodzicu.

Vesta jest boginią domu, ale chociaż najbardziej znana jest z opieki nad swoim domem, jest ona czasem mylnie interpretowana jako jej własne poświęcenie, gdy w rzeczywistości wybrała określoną ścieżkę.

Vesta miała odwagę odrzucić zaloty mężczyzn, którzy chcieli ją poślubić, a zamiast tego żyła długo i szczęśliwie.

Jednak dla większości z nas tak naprawdę nie chcemy żyć sami lub być sobą do końca życia, nawet jeśli nauczyliśmy się kochać siebie i cieszyć się własnym towarzystwem. Dzielenie się tym z innymi jest również częścią ludzkiego doświadczenia.

Pod wieloma względami Vesta wybrała łatwy sposób: zamiast wybierać między dwoma bogami, po prostu postanowiła całkowicie uniknąć tej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy zawsze chcemy to zobaczyć, czy nie, czasem też to robimy. Zamiast dokonywać wyboru, po prostu decydujemy się tego nie robić i może Vesta odnalazła wieczny spokój.

Ten rodzaj relacji obejmuje dzieci, partnerów, którzy wprowadzili się w bardziej przyjazne lub wspólne sytuacje, braci i siostry oraz wszelkie inne bliskie kontakty, z którymi czujesz głęboki związek.

W tych relacjach, zamiast unikać, ryzykujemy, że będziemy zbyt zaangażowani, skupiając się na nich i ich potrzebach, abyśmy nie musieli sobie z tym radzić. Miło jest móc opiekować się innymi i pomagać tym, którzy są chorzy lub przechodzą trudne chwile, ale skupienie się na kimś nigdy nie odbiera prawdziwej pracy związanej ze sobą.

To są nasze własne wybory i objawienia, które ostatecznie będą miały największy wpływ na nasze życie.

Jeśli zdecydujemy się skupić na wychowywaniu dzieci, a nie na własnym szczęściu, jeśli zdecydujemy się martwić o naszą siostrę lub brata, a nie zbudować własne życie, zbudowana przez nas fasada ostatecznie się zawali.

Jest to część energii tego czasu, gdy Jowisz, Wenus i Saturn są wsteczne. Gdybyśmy dokonali tego wyboru, aby skupić się na innych, postawić się na pierwszym miejscu lub uczynić nasze życie tylko dla dobra naszych rodzin i dzieci, moglibyśmy również obudzić się w tym czasie z całkiem dużymi prawdami.

Podczas gdy każdy tranzyt ma swoją własną lekcję i temat, ponieważ większość współczesnej astrologii pokrywa się, główna polega na tym, że nie możemy uszczęśliwić wszystkich innych, jeśli nie zdecydujemy, co to dla nas oznacza. Ponieważ możemy spędzić nasze życie, próbując to osiągnąć, tylko po to, aby zrozumieć, że jest za późno.

Zawsze powinniśmy zaczynać od siebie, wierząc, że jeśli jesteśmy wobec siebie wierni, to wszystko, czego potrzebujemy, aby pomóc innym zrobić to samo.

Jak informował portal „Życie”: POTĘŻNE ZMIANY WE WŁADZACH RADIOWEJ TRÓJKI. POJAWIŁA SIĘ INFORMACJA O TYM, KTO ZASTĄPI DOTYCHCZASOWEGO DYREKTORA STACJI, TOMASZA KOWALCZEWSKIEGO

Przypomnij sobie: OBYWATELE PYTAJĄ, ILE PAŃSTWO PRZEZNACZA ŚRODKÓW NA FUNDUSZ KOŚCIELNY. CO NA TO RZĄD?

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD