Jak podaje portal „Good Times”, z takimi uczuciami musiała się zmierzyć Genevieve Purinton z Tampy. Kobieta urodziła dziecko mając 18 lat. Poród był bardzo ciężki, przez cały czas była sama. Kiedy młoda mama poprosiła o przyniesienie jej dziecka usłyszała najgorszą wiadomość.

Okłamana przez szpital

Genevieve usłyszała w szpitalu, że jej córeczka zmarła. To było najgorsze, co mogła usłyszeć, coś, co zostało w niej już na zawsze. Praktycznie całe życie spędziła sama, nigdy nie wyszła za mąż. Jak się okazało wiele lat później, szpital podał jej nieprawdziwą informację.

Urodzone przez Genevieve dziecko przeżyło i zostało oddane do adopcji - dziewczynkę wychowała para mieszkająca w Kalifornii. Choć to okrutne, praktyka ta była powszechnie stosowana w tamtych czasach dla niezamężnych matek.

YouTube/FOX 13 News

Trudne dzieciństwo

Córka Genevieve, Connie Moultroup nie miała łatwego życia. Jej mama adopcyjna wcześnie zmarła, a przybrany ojciec ponownie się ożenił. Niestety macocha nie była najlepszą opiekunką dla Connie. Jej wielkim marzeniem od najmłodszych lat było to, żeby jej prawdziwa mama uratowała ją od takiego życia.

To marzenie postanowiła zrealizować Bonnie, córka Connie. Wystarczył test DNA, który pozwolił odkryć, że ma kuzyna, którego mamą była Genevieve Purinton. Zadzwoniła do niego i okazało się, że Genevieve nie była jego matką, ale ciotką i nadal żyje.

Po wielu rozmowach telefonicznych kobiety postanowiły się spotkać, bo stało się jasne, że Connie jest córką Genevieve, o której przez lata myślała, że nie żyje. „To niesamowite, że w końcu poznałem moją matkę. Nie było nic oprócz łez radości” – powiedziała Connie.

Możecie zobaczyć ten wzruszający moment na nagraniu poniżej.

Zaskoczyła was ta poruszająca historia?

To też może cię zainteresować: Piotr Polk wspomina swoją mamę. Gdy oddawał ją do domu opieki, bił się z myślami

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące zapisy w tarczy antykryzysowej. Czy pracodawcy będą mogli obcinać pensje?

Z życia gwiazd: Dominika Tajner planuje ślub? Była żona Michała Wiśniewskiego przedstawiła nowego partnera