Jednak rodzice nie wiedzieli, że dziewczynki będą bliźniakami syjamskimi. Mimo to, Jake i Erin nadal cieszyli się, że mogą uzupełnić rodzinę, ale martwili się o przyszłość swoich córek.

Kiedy dzieci dorastały, rodzice zaczęli dowiadywać się wszystkiego na temat separacji bliźniaków syjamskich. A kiedy dziewczynki skończyły 4 lata, zdecydowanie postanowili dać im możliwość niezależnego życia.

Pomimo faktu, że Malia i Kendra miały tylko dwie nogi i każda z nich była odpowiedzialna za jedną, szybko udało im się nauczyć chodzić, bawić się i robić wszystko razem.

W 2006 r. Przeprowadzono operację oddzielenia dzieci, w której wzięło udział 31 specjalistów. Procedura trwała ponad 24 godziny i mówiono o niej podczas tego wydarzenia w telewizji i mediach. W ten sposób Kendra i Malia zasłynęły.

Od czwartego roku życia dziewczyny stały się całkowicie niezależne.

Szybko przeszły adaptację i przyzwyczaiły się do nowego życia. Trzy lata później

Kendra i Malia zaczęły uczęszczać do szkoły, ale nadal musiały radzić sibie na przemian z nauką w domu.

Dziewczyny zaczęły rozwijać zdolności artystyczne. W tym czasie mogły spędzać dni, rysując w swoim pokoju i nucąc piosenkę.

Dla rówieśników siostry stały się przykładem tego, że nie ma sytuacji beznadziejnych. W szkole stały się prawdziwymi bohaterkami, a szkolni przyjaciele zawsze starali się im pomóc.

Dziś Casandra i Malia mają już 18 lat.

Dziewczyny mają pełne życie i są szczęśliwe. Pomimo faktu, że siostry mogą być od siebie niezależne, nadal spędzają większość czasu razem. Mają prawo jazdy i dobrze jeżdżą.

Malia i Kendra mają własny kanał na YouTube i strony w sieciach społecznościowych, gdzie opowiadają o ciekawych wydarzeniach z ich życia. Bliźniaczki mają dziesiątki tysięcy subskrybentów.

Dziewczyny mają przyjazne stosunki z matką bliźniaków syjamskich Kelly i Carter. Wspierają młodą matkę i jej córki, a także dają dobrą radę, bo przecież mają doświadczenie w tej sprawie. Rodzice Kelly i Carter również zastanawiają się nad rozdzieleniem, ale jeszcze nie zdecydowali się na ten krok.

Jak informował portal „Życie”: POTĘŻNE ZMIANY WE WŁADZACH RADIOWEJ TRÓJKI. POJAWIŁA SIĘ INFORMACJA O TYM, KTO ZASTĄPI DOTYCHCZASOWEGO DYREKTORA STACJI, TOMASZA KOWALCZEWSKIEGO

Przypomnij sobie: OBYWATELE PYTAJĄ, ILE PAŃSTWO PRZEZNACZA ŚRODKÓW NA FUNDUSZ KOŚCIELNY. CO NA TO RZĄD?

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD