Dziewczyna uratowała żywcie zakopanu dziecku. Dorastał i dziękował swojemu wybawcy

Ta historia rozpoczęła się w 1998 roku. Amerykanka Azita Milanyan spacerowała ulicą ze swoimi psami. Nagle jedno ze zwierząt podbiegło do stosu kamieni w pobliżu ścieżki i szczekało. Kobieta postanowiła wstać i zobaczyć, o co chodzi. To, co zobaczyła, zszokowało ją: między kamieniami wystawała maleńka ludzka noga.

Odsuwając się od szoku, rzuciła się, by zgarnąć kamienie. Azita myślała, że ​​dziecko nie żyje. Ale pod kamieniami było żywe dziecko. Złapał kobietę za rękaw i wybuchnął płaczem.

Według Azizy chłopiec właśnie się urodził. Nawet pępowina pozostała. Milanyan z dzieckiem w ramionach zaczęła wzywać pomocy. Przejeżdżający kierowca zabrał ich do salonu i zawiózł do szpitala.

Na szczęście dziecko przeżyło. Został adoptowany prawie natychmiast. Aziza próbowała znaleźć chłopca. Jednak z powodu tajemnicy adopcji służby społeczne odmówiły podania imion rodziców adopcyjnych.

Co ciekawe, miesiąc później pojawiła się biologiczna matka dziecka. Zadzwoniła na policję, ale kiedy zdała sobie sprawę, że za swoje czyny dostanie długi więzienie, rozłączyła się. Organy ścigania jej nie znalazły.

Przez siedemnaście lat Matthew Whitaker nie wiedział, że w niemowlęctwie Aziza Milanyan uratowała mu życie. Następnie przybrani rodzice opowiedzieli historię jego cudownego zbawienia. Sam facet zaczął szukać Azazu. I znalazłem ją.

Spotkanie Milanyana i Whitakera było naprawdę wzruszające. Po prostu nie można było powstrzymać łez. Teraz Aziza i Matthew utrzymują przyjazne stosunki.

Młody mężczyzna nazywa kobietę swoim aniołem stróżem i to prawda.

Zobacz także: JAKIE WAKACYJNE CZYNNOŚCI MOŻEMY PODEJMOWAĆ, ABY NIE BYĆ ZAGROŻONYMI ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRALI EKSPERCI

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS