Życie lubianej aktorki i tancerki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli wywróciło się do góry nogami, gdy ponad rok temu dowiedziała się, że jest w ciąży i wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Gwiazda szybko odnalazła się w nowej roli, a od chwili, gdy na świat przyszła mała Emilia temat ciąży, macierzyństwa i wychowywania dzieci jest numerem jeden dla młodej mamy.

Agnieszka od dawna dzieli się z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami z udziałem córeczki, chętnie reklamując również kosmetyki i akcesoria dla dzieci. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na dość odważny wywiad dla magazynu Viva!, w którym podzieliła się otwarcie intymnymi szczegółami dotyczącymi porodu i pierwszych miesięcy z noworodkiem. Aktorka i tancerka przekonuje, że świetnie odnalazła się w roli mamy!

\

źródło: Instagram

Agnieszka Kaczorowska szczerze o macierzyństwie. W wywiadzie dla magazynu Viva! powiedziała, jak wygląda poród małej Emilii!

Okazuje się, że pierworodna córka Agnieszki Kaczorowskiej nie spieszyła się na ten świat i urodziła się po terminie. Na szczęście, lekarze nie musieli powoływać się na procedurę cesarskiego cięcia, gdyż aktorka była nastawiona na poród siłami natury, bardzo jej na tym zależało.

- Malutka od samego początku za bardzo nie krzyczała, nawet pani położna mówiła: „Niech płacze, pokrzyczy, niech nabierze oddechu”, ale ona była spokojniutka, grzecznie przystawiła się do piersi. Ten czas w szpitalu w ogóle był wyjątkowy – wspomniała rozczulona w wywiadzie dla Vivy! Agnieszka Kaczorowska.

Mąż Agnieszki, Maciej Pela był przy porodzie, a gdy artystka opadła z sił przez pierwsze dni po narodzinach praktycznie to on zajmował się dzieckiem - przewijał, przebierał, otulał i podawał do karmienia.

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że choć bywają wielkie upadki to macierzyństwo dało jej najwięcej pięknych doświadczeń.

- Jestem od samego porodu przepełniona tą radością, miłością i wzruszeniem. Macierzyństwo to są jasne i ciemne strony, trudne i łatwe momenty, jest przyjemność, ale też zmęczenie. Ale nie poddaję się – powiedziała jasno dziennikarce Vivy!

źródło: Instagram

Przypomnij sobie: DOROTA WELLMAN ŚWIĘTUJE SUKCES MĘŻA. DZIENNIKARKA NIE KRYJE SWOJEGO ZADOWOLENIA

Jak informował portal „Życie”: DOROTA WELLMAN WYŚMIANA NA WIZJI. JAK ZAREAGUJE DZIENNIKARKA

Portal „Życie” pisał również: TO WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MAGDY GESSLER. CO TAKIEGO ŚWIĘTUJE RESTAURATORKA