W związku z panującą w ostatnich miesiącach niestabilną sytuacją spowodowaną niebywale dynamicznym rozprzestrzenianiem się groźnego koronawirusa niemalże cała gospodarka i wszystkie jej sektory przechodzą swojego rodzaju kryzys ekonomiczny.

Bardzo dużo miejsc pracy zostało zamkniętych z powodu bankructwa, a tysiące Polaków nagle straciło pracę, gdyż pracodawcy zaczęli masowe zwolnienia. Jak się okazuje, gwiazdy i celebryci także znajdują się w złej sytuacji finansowej.

Artyści również są w złej sytuacji finansowej

Kryzys ekonomiczny, jak się okazuje, dotknął każdego – nawet aktorów i piosenkarzy. Ze względu na panującą epidemię artyści nie mogli organizować koncertów, a wszystkie plany filmowe i serialowe zostały wstrzymane.

Artyści, którzy nie pomyśleli o odpowiednim ulokowaniu swoich pieniędzy, tylko żyli z dnia na dzień, mają na co narzekać. Przyzwyczajeni do luksusów, drogich samochodów, pięknych mieszkań, będą musieli sobie teraz odmówić wielu przyjemności.

Budka Suflera. Źródło: fakt.pl
Budka Suflera. Źródło: fakt.pl
Budka Suflera. Źródło: fakt.pl

Krzysztof Cugowski nie ma na co narzekać

Są jednak i takie gwiazdy, które wolą się ubezpieczyć „na czarną godzinę” i odłożyć odpowiednią sumę na później. Należy do nich popularny gwiazdor zespołu Budka Suflera – Krzysztof Cugowski.

Wokalista zdradził w programie "Gwiazdy bez maski", że od lat oszczędzał pieniądze i teraz nie musi martwić się o jutro. Pomogło mu w tym jednak doświadczenie. Muzyk gra już od dobrych kilkunastu lat, a w zeszłym roku zagrał około sto koncertów.

Myślę, że w związku z tym średnia mi wyjdzie jakaś przyzwoita

- powiedział szczerze Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Cugowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Cugowski. Źródło: youtube.com

Cugowskiemu w oszczędzaniu pomogło jednak doświadczenie. Sam nie ukrywa, że sytuacja faktycznie jest ciężką i jego koledzy z branży niestety mogą odczuć jej skutki.

W związku z tym, że pracuję bardzo wiele lat, moja sytuacja jest trochę lepsza, bo ja mogę prawdopodobnie dłużej nie grać i jakoś przeżyję. Natomiast jeśli chodzi o młodszych kolegów, to są kłopoty i wszyscy, z którymi się spotykam, o tym mówią

- wyznał Cugowski.

Przypomnij sobie o… JAKO 10-LATKA DZIEWCZYNKA ZOSTAŁA BEZ RODZICÓW. PRACUJE NA BUDOWIE, ŻEBY DOROBIĆ TROCHĘ PIENIĄDZY. POWÓD DLA KTÓREGO TO ROBI, PORUSZA

Jak informował portal Życie: WYKRYTO KOLEJNE OGNISKA WIRUSA. TYM RAZEM W SZPITALACH I NA TARGOWISKACH. JAKIE KROKI PODJĘTO

Portal Życie pisał również o… JUŻ OD JUTRA WCHODZĄ W ŻYCIE NOWE PRZEPISY. SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ MUSZĄ NA NIE ZWRÓCIĆ KIEROWCY