A co, jeśli dodasz ocet podczas prania? 5 powodów, które przekonają Cię do dodania octu do pralki.

Tym sposobem odświeżysz rzeczy.

Ocet ma właściwości zmiękczające, co jest szczególnie prawdziwe podczas prania rzeczy wykonanych z twardej lub zbyt gęstej tkaniny.

Ocet to doskonały odplamiacz. Plamy z potu, tłuszczu, niektórych owoców namocz wcześniej, a następnie wlej kolejne 50 ml do przegródki pralki.

Można wyeliminować utrzymujące się zapachy zaplątanych ubrań, takie jak zapach potu, wlewając 100 ml octu do dozownika płynu nabłyszczającego.

Jeśli od czasu do czasu chodzisz do sklepu z używanymi rzeczami, prawdopodobnie wiesz, jak trudno jest pozbyć się specyficznego zapachu tych rzeczy… Ocet pomoże tutaj: spłucz ubrania po praniu w zwykły sposób.

Ocet pomoże pozbyć się plam rdzy na ubraniach. Zrób zawiesinę octu i soli kamiennej i potrzyj nią plamę. Pozostaw na kilka minut, a następnie umyj rzecz jak zwykle.

Dodanie octu podczas prania jest przydatne do prawidłowego działania pralki: pleśń NIE rozpocznie się, a kamień na mechanizmach nie pozostanie!

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE