Chumley przeprowadziła się kiedyś z Gruzji do Tennessee. Spakowała się, wsiadła do samochodu i pojechała do nowego domu. Gucci towarzyszył gospodyni. Kiedy Jody wyszła na spacer z psem, pit bull zerwał smycz i uciekł.

Jody szukała zwierzaka, ale nie mogła go znaleźć.

Gucci znalazł parę Marvina i Jessikę Graaf zaledwie cztery lata później. Przez cały ten czas pies mieszkał na ulicy i zjadał śmieci. Graaf zauważył, że pies jest w bardzo złym stanie. Gucci miał infekcję uszu i skóry i rozwinęło się zapalenie stawów.

Jako pracownicy Animal Rescue Center, Marvin i Jessica zamieścili na stronie internetowej swojej organizacji informacje o znalezionej suczce rasy pit bull.

Po chwili to doszło do Jody Chumley. Przez dwie godziny musiała przez telefon udowodnić, że Gucci była jej zwierzakiem, zagubionym cztery lata temu.

Sama kobieta opublikowała reklamy w sieciach społecznościowych i na stronach o stracie. Jednak nikt nie mógł jej pomóc. Chamley nigdy nie straciła nadziei na znalezienie swojej suczki.

Jody wspomina, że ​​kiedy znalazła informacje o Gucci, nie mogła w to uwierzyć. „Byłam nie do zniesienia z powodu samej myśli, że gdzieś Gucci była tam zupełnie sama i czekała na mnie”, mówi Chumley.

Spotkanie Jody i Gucci było bardzo wzruszające. Ani sama Chamley, ani żona Graafa nie były w stanie powstrzymać łez. Po tylu latach rozłąki kobieta i jej zwierzak znów są razem.

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI