Viki Gabor jest jedną z najmłodszych gwiazd na naszej scenie muzycznej. Mimo młodego wieku, jej utwory podbijają polskie listy przebojów.

Niesamowita kariera nabiera tempa!

Jak się okazuje młodziutka gwiazda ma niespełna 13 lat, a jej popularności może zazdrościć jej mnóstwo ludzi! Co więcej, wraz z rozwojem jej kariery zmienia się także jej image!

Viki Gabor wygrała 17. Konkurs Eurowizji dla Dzieci i od tego czasu jej kariera niesamowicie nabrała tempa. Dziewczyna nagrała już cztery single, z czego jeden w towarzystwie gwiazdy wielkiego formatu, Kayah.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Viki Gabor na wielkiej scenie wyglądała na skromną i zawstydzoną dziewczynkę. Jednak wraz z upływem czasu młoda gwiazda nabiera pewności siebie, również w kwestii wizerunku.

Warto zaznaczyć, że kariera Viki rozwija się na wielu płaszczyznach. Ostatnio młoda dziewczyna została także twarzą najnowszej kolekcji firmy Puma.

Nie ulega wątpliwości, że wschodząca gwiazda ma dla nas jeszcze wiele niespodzianek, którymi zaskoczy nas już niebawem!

Instagram: vikigaborofficial

Młoda gwiazda zaskoczyła fanów!

Do tej pory znakiem charakterystycznym Viki Gabor była gęsta, czarna, równo obcięta grzywka. Ostatnio jednak fani doznali szoku.

Co ciekawe, na jednej z ostatnich relacji jakie Viki opublikowała na swoim Instagramie, okazało się że jej grzywka zniknęła!

Podczas tej relacji Viki Gabor promowała najnowszą płytę „Śpiewajmy razem”, na której możemy ją usłyszeć między innymi razem z Roksaną Węgiel.

Fani zaniepokoili się jednak tym, co stało się z grzywką gwiazdy? Prawdopodobnie nastolatka podpięła ją do góry, chcąc w ten sposób odsłonić swoje czoło.

A według was, w której fryzurze Viki wygląda korzystniej? Z grzywką czy może jednak z odsłoniętym czołem?

Instagram: vikigaborofficial

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: DANIEL MARTYNIUK ZAPOWIADA ZMIANĘ. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ FANOM SYN ZENKA MARTYNIUKA

Portal Życie pisał również o… ANNA BARDOWSKA POKAZAŁA DZIECKO. DO KOGO PODOBNA JEST DZIEWCZYNKA