Jak podaje portal „Plotek”, praktycznie wszystkie dotychczasowe związki i małżeństwa Michała Wiśniewskiego były bardzo medialne. Jeden z jego ślubów był transmitowany w telewizji. Każda z jego byłych żon regularnie pojawiała się w mediach. Piąta wybranka Wiśniewskiego jest inna. Stara się trzymać z dala od blasku fleszy i zachować swoje życie prywatne w tajemnicy. Michał zdradził co nieco o swojej obecnej ukochanej.

Michał i ukrywana żona

W ubiegłym roku pojawiły się spekulacje, że Michał Wiśniewski przygotowuje się do kolejnego ślubu. Media tym chętniej zaczęły przyglądać się życiu prywatnemu lidera zespołu „Ich Troje”. Im mniej mówił, tym większe było zainteresowanie mediów i fanów piosenkarza. Pojawiły się nawet zarzuty, że Wiśniewski ukrywa swoją ukochaną.

Michał stanowczo odpierał te zarzuty. „Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie” – powiedział w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

YouTube/Super Express

Duża rodzina

O nowej żonie Michała Wiśniewskiego wiadomo stosunkowo niewiele. Jest ona matką czwórki dzieci, które z miejsca skradły serce wokalisty „Ich Troje”, choć ma on już 4 nastoletnich już dzieci.

Przypomnijmy, druga żona Michała Wiśniewskiego urodziła Wiśniewskiemu dwoje dzieci, osiemnastoletniego Xaviera i siedemnastoletniej Fabienne. Z trzecią żoną Anną Świątczak zaś dwie córki czternastoletnią Etiennette oraz dwunastoletnią Vivienne.

YouTube/Super Express

Myślicie, że tym razem Michałowi Wiśniewskiemu udało się wreszcie znaleźć miłość na całe życie?

To też może cię zainteresować: Anna Bardowska pokazała dziecko. Do kogo podobna jest dziewczynka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa po emisji koncertu w TVP. Organizatorzy zabrali głos w sprawie wydarzenia, Zenek Martyniuk wielką gwiazdą krytykowanego sho

O tym się mówi: Kiedy dzieci będą mogły korzystać z placów zabaw? To już niedługo. Jakie zasady będą obowiązywać