Wieloletnie medialne działania Kuby Wojewódzkiego przysporzyły mu nie tylko wielu fanów, ale również wielu wrogów czy osób, które – lekko mówiąc – nie pałają do niego sympatią. I choć do tej pory nie było to zmartwieniem dla popularnego showmana, teraz, po premierze filmu „Nic się nie stało”, zdecydował się na wynajęcie prywatnego ochroniarza.

Kuba Wojewódzki ma własnego ochroniarza

Niedawno światło dzienne ujrzał film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, który był odpowiedzią na już drugą produkcję braci Sekielskich – „Zabawa w chowanego”.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

W „Nic się nie stało” twórca chciał przedstawić zepsucie środowisk celebryckich. Film wyemitowano na antenie TVP. Dotykał on sprawy Zatoki Sztuki w Sopocie, a podczas jego emisji wklejono zdjęcia gwiazd, które według reżysera były stałymi bywalcami wspomnianego klubu.

Była to sugestia ze strony Latkowskiego, jakoby wszyscy wiedzieli o tym, co działo się wokół Zatoki Sztuki, lub brały udział w tych wydarzeniach. W filmie pojawiło się m.in. zdjęcie Kuby Wojewódzkiego.

Showman wydał w tej sprawie oświadczenie, dementując wnioski, które nasuwają się po obejrzeniu „Nic się nie stało”. To nie przyniosło jednak większych skutków – część internautów zaczęła bojkotować firmy współpracujące z dziennikarzem, zaś same marki w oświadczeniach starały się nie mieszać w tę sprawę.

Kuba Wojewódzki zaczął także otrzymywać pogróżki. Jak podaje WP, prawdopodobnie gwiazdor obawia się teraz o swoje życie – ostatnio udał się na miejsce „opancerzonym, kuloodpornym autem w obstawie mężczyzny, który nie odstępował go na krok”.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Ochroniarz był przy nim podczas całej drogi do budynku radia. Jak wynika ze śledztwa przeprowadzonego przez media, koszt takiej ochrony to – zależnie od wybranej agencji – nawet 2 tys. zł za godzinę.

- Doświadczenie kosztuje. Wyczucie i czujne oczy również. Poza tym, żeby VIP był naprawdę bezpieczny, potrzebuje co najmniej dwóch osób do ochrony – mówił emerytowany policjant z branży ochroniarskiej.

- Stawki dla stałej ochrony negocjuje się indywidualnie. Ich wysokość zależy chociażby od tego, czy jeździ się samochodami VIP, czy swoimi.

Przypomnij sobie o… SPEKTAKULARNA METAMORFOZA DOMINIKI GWIT. FANI ZACHWYCENI JEJ WYGLĄDEM

Jak informował portal Życie: SANEPID INFORMUJE O NOWYM OGNISKU KORONAWIRUSA. WIERNI, KTÓRZY PRZYJMOWALI KOMUNIĘ W POLSKIEJ PARAFII, MOGĄ BYĆ ZARAŻENI

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ODKRYCIE W KOŚCIELE NA POŁUDNIU POLSKI. „W TAKICH PRZYPADKACH TOWARZYSZY NAM DRESZCZYK EMOCJI” MÓWIĄ ARCHEOLODZY