Jak podaje portal „Pomponik”, pandemia koronawirusa odcięła wszystkich na jakiś czas od możliwości korzystania z usług fryzjerów i kosmetyczek. Nic dziwnego, że gdy tylko otwarto salony fryzjerskie i kosmetyczne ponownie, gwiazdy od razu skorzystały z okazji. Nie inaczej zrobiła Dominika Gwit.

Zachwycający efekt

Dominika Gwit bez zwłoki skorzystała z usług specjalistów, a efektem metamorfozy, jaką przeszła pochwaliła się w mediach społecznościowych. Aktorka postawiła na jaśniejszy odcień włosów, a także na lekkie i zalotne loki.

Na usługach fryzjerskich się nie skończyło. Dominika wybrała się do stylistki paznokcia, a u kosmetyczki zdecydowała się na doczepienie rzęs. Efektem pracy wszystkich specjalistów pochwaliła się zamieszczając zdjęcie w mediach społecznościowych.

„No to się odgruzowałam włosy zrobione, pazury i brwi zrobione, rzęski zrobione. Jestem zrobiona na lato!!! Całuję was wszystkich!!! Pięknego wieczoru!” – napisała aktorka.

Instagram/Dominikagwit

Pewna siebie

Dominika Gwit przez wiele lat usilnie walczyła z nadwagą. Udało jej się schudnąć, niestety dopadł ją efekt jojo. Dziś przestała się tym przejmować i stała się silną oraz pewną siebie kobietą, która akceptuje swoje niedoskonałości.

Nie wszystkim podoba się to, jak wygląda, ani to, że zaakceptowała siebie taką, jaką jest. Nie raz musiała zmierzyć się z przykrymi docinkami. Przestała się nimi przejmować. „Ja nie chcę być chuda, ja chcę być zdrowa. Dla mnie to jest najważniejsze” – wyznała aktorka.

Instagram/Dominikagwit

Co sądzicie o jej podejściu i jej odświeżonym wyglądzie?

To też może cię zainteresować: Rafał Maserak zdradził, jak wygląda jego życie od czasu, gdy został ojcem. Fani tancerza nie wierzą własnym uszom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia o Tomaszu Lisie. Dziennikarz nie czuje się najlepiej, co się stało

O tym się mówi: Fryzjerka z koronawirusem w jednym z polskich miast. Sanepid szuka kilkudziesięciu jej klientów