Jednak niektóre osoby w wieku 20 lat myślą znacznie bardziej racjonalnie niż inne w wieku 45 lat. Wiek fizyczny nie zależy od naszego rozwoju umysłowego.

Nie chodzi o wiek liczony w latach, ale o doświadczenie życiowe. Ta ostatnia opiera się na zdolności postrzegania dobrych i złych wydarzeń. To kształtuje wiek psychologiczny.

Oferujemy wykonanie testu, który stał się dość popularny wśród użytkowników Internetu.

Ile psów widzisz na tym obrazku?

Minimalna liczba to cztery, a niektórzy widzą nawet siedem.

Jeśli zobaczysz do czterech psów

Twój wiek psychiczny to 20-25 lat. W życiu jesteś naturalnym optymistą, fanem literatury, chcesz uczestniczyć w wystawach sztuki lub koncertach.

To naprawdę kreatywni ludzie, którzy kochają dobre książki, muzykę i obrazy. Tacy ludzie mają bardzo bogaty wewnętrzny świat i nieograniczoną wyobraźnię. Unikasz sytuacji konfliktowych i hałaśliwych firm, ponieważ kochasz spokój i sztukę.

Jeśli zobaczysz pięć psów

Twój umysł ma od 25 do 30 lat. Jesteś ucieleśnieniem prostoty. Ci ludzie nigdy nie próbują komplikować swoich działań, zawsze szukają najbardziej racjonalnego i prostego sposobu rozwiązania problemu. Chociaż jesteś już świadomy złożoności dorosłego życia, w swojej duszy wciąż masz miejsce na zabawę i spokój.

Najczęściej ci ludzie mają własny krąg przyjaciół, w którym czują się swobodnie.

Jeśli zobaczysz sześć psów

Twój umysł ma od 30 do 40 lat. W oczach innych jesteś staromodną osobą, która zawsze będzie przestrzegała konserwatywnych wartości. Zachowujesz ostrożność wobec innych ludzi i wpuszczasz do swojego życia tylko wybranych. Nie masz impulsywnych i nieprzemyślanych decyzji. Różnisz się umysłem i dojrzałością, więc ludzie często proszą cię o radę.

Jeśli zobaczysz siedem psów

Ludzie, którzy znaleźli w swoich duszach dokładnie siedem psów, pozostają beztroskimi nastolatkami. Ich wiek psychiczny wynosi od 10 do 20 lat. Jesteś wystarczająco celowy. Naiwność i ciekawość takich ludzi robi wrażenie i przyciąga innych.

W rzeczywistości ludzie mają tylko pozytywne wrażenie na tobie i nie jest to zaskakujące — jesteś naprawdę dobrą osobą.

Ile psów jest na zdjęciu?

To też może cię zainteresować: ZUPEŁNIE NOWE ZASADY W SKLEPACH. PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI OGŁOSIŁ ZMIANY W PROWADZENIU HANDLU PODCZAS PANUJĄCEJ SYTUACJI