Inni decydują się tego nie wiedzieć, więc była niespodzianka. Dla nich zdrowie dziecka jest znacznie ważniejsze.

Ta para postanowiła pójść w drugą stronę. Aż do narodzin nie wiedzieli, kto im się urodzi. Kiedy to się stało, czekała na nich prawdziwa niespodzianka — podwójna niespodzianka. Młoda para urodziła bliźniaki. Nowi rodzice byli bardzo zadowoleni z tego wydarzenia, ponieważ teraz w ich domu pojawili się jednocześnie dwa małe anioły.

Rodzice spieszyli się dzielić taką radością i zaprosili swoich bliskich do odwiedzenia. Rozmawiali przez wideo z tymi, którzy byli daleko i nie mogli przyjść.

Wiedzieli, że ich krewni będą tak samo szczęśliwi, jak oni, dlatego wcześniej ustawili kamerę, aby uchwycić ich reakcję. Para nie przegrała. Absolutnie wszyscy byli szczęśliwi, że teraz młodzi ludzie mają dwoje dzieci. Nie ukrywali swoich emocji. Były łzy radości i płacze, ktoś podskoczył z radości, ktoś nie mógł w to uwierzyć, to trzeba zobaczyć!

Sugerujemy, abyś zobaczył, jak zareagowali krewni, gdy dowiedzieli się, że para ma bliźnięta. A jak zachowałbyś się w takiej sytuacji? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Zobacz także: CZY STUDENCI WRÓCĄ NA UCZELNIE W TYM ROKU AKADEMICKIM? MINISTERSTWO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO WYDAŁO OFICJALNY KOMUNIKAT

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS