Jarosław Kret jest zakochany. O swojej miłości postanowił opowiedzieć w rozmowie z jednym z tygodników. Kto jest jego wybranką?

Jarosław Kret ma nową miłość

Jarosław Kret nie zapisał się w pamięci Polaków zbyt pozytywnie. Głównie przez sposób w jaki potraktował Beatę Tadlę. Jak sam przyznał, jego zachowanie odbiło się na nim depresją i musiał poddać się pomocy specjalistów. Dziś na szczęście wszystko wydaje się układać

"Teraz patrzę tylko w przyszłość" – wyznał w rozmowie z "Twoim Imperium".

Jak się okazuje Jarosław Kret znalazł nie tylko nową pracę ale także… miłość!

"Mam znowu ukochaną pracę we wspaniałym miejscu, pośród przyjaznych ludzi. Mam też kolejne pomysły na książki i programy telewizyjne" – powiedział Jarosław.

Jarosław Kret screen: styl.pl
Jarosław Kret screen: styl.pl

Jak się okazuje co do swojej miłości nie jest aż tak wylewny.

"Otóż gdy spytaliśmy go, czy nie rozgląda się za znajomością, która może zmienić się w największą miłość jego życia, odparł, że taka przygoda zaczęła się dla niego już rok temu" - ujawnia "Twoje Imperium".

"Ale po minionych doświadczeniach mam ograniczone zaufanie do ludzi, dlatego teraz staram się ukrywać uczucia przed światem. Skoro udało mi się je ukryć przez rok, to świetnie. Ukrywam dalej" - wyznał Kret.

Jak się okazuje wybranką pogodynka jest dużo młodsza blondynka. Życzymy wszystkiego dobrego.

Jarosław Kret fot. Viva
Jarosław Kret fot. Viva

Przypomnij sobie o… MANDARYNA W MOCNYCH SŁOWACH O SWOIM BYŁYM MĘŻU. ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY RELACJI, JAKĄ ŁĄCZY JĄ Z MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM

Jak informował portal Życie: DOMINIKA TAJNER PLANUJE ŚLUB? BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO PRZEDSTAWIŁA NOWEGO PARTNERA