Jak podaje "Pomponik", niebawem Radosław Majdan doczeka się osobistego dziecka, co zapewne jest dla mężczyzny momentem ekscytującym, magicznym i przerażającym jednocześnie.

Tematyczne urodzinowe przyjęcie Tadeusza

Instagram Małgorzata Rozenek

Jak widać na zdjęciach opublikowanych przez Małgosię na Instagramie, 10-letni już syn Tadeusz wymarzył sobie urodziny w stylu samurajskim.

Instagram Małgorzata Rozenek

Czarno-czerwone balony, klosze z japońskimi znakami, kimona, biała broń i czarno-czerwony tort z robiącym wrażenie konturem postaci samuraja - ktoś tu się musiał bardzo postarać, aby wszystko wyglądało tak pięknie. Małgosia wspólne zdjęcie z urodzin podpisała ciepłymi słowami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

"おはようございます 😉😁 Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły 😉dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny 🤷‍♀️😁 Japońskie💁‍♀️😂🎈🎎 wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał 😂😂😂 wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. Jak zawsze @galeriaslodkosci stanęła na wysokości zadania👏spełniając marzenie Tadzia, który jak zobaczył tort to zamarł z radości 😁 [...]"

Wierzymy, że każde następne urodziny Tadzia i reszty dzieci będą równie radosne.

Co ze szczepionkami: Czy szczepionka na koronawirusa będzie przymusowa? Oficjalna odpowiedź Łukasza Szumowskiego wszystko wyjaśnia

Nowe ognisko koronawirusa, czy strachu: Wiadomości, które docierają ze świata nie napawają optymizmem. Okazuje się, że w Brazylii powstało nowe ognisko koronawirusa