Para Lewandowskich jest uznawana za jedną z najbardziej znanych oraz wpływowych polskich par, mówi się o nich „power couple”. Są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani są wciąż na bieżąco z tym, co dzieje się u Ani i Roberta.

Anna Lewandowska pochwaliła się formą po porodzie

6 maja popularna trenerka i jej mąż Robert Lewandowski powitali na świecie swoją drugą pociechę, córeczkę Laurę.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Życie małżeństwa polskich sportowców od chwili powitania na świecie drugiej córki wygląda zupełnie inaczej – są bardzo zapracowani, a uwagę muszą dzielić między Klarę i jej młodszą siostrzyczkę, Laurę.

Obecnie w opiece nad dwiema małymi córeczkami pomaga im mama Anny Lewandowskiej, dzięki czemu mają oni czas na pracę, a także – jak widać – mogą dbać o formę, nie można wszak zapominać, że oboje pracują ciałem, więc ważne jest, by mieli nienaganne sylwetki.

Portal Pomponik.pl zwrócił uwagę na jedno z najnowszych zdjęć „Lewej” na jej Instagramie. Świeżo upieczona mama już przy poprzedniej ciąży zadziwiała – niezwykle szybko udało jej się wrócić do formy, w której była wcześniej. Jak jest teraz?

Ania Lewandowska urodziła Laurę 6 maja, a na nowym zdjęciu, na którym trenerka jest na spacerze z obiema córeczkami, wygląda rewelacyjnie – zupełnie jak przed ciążą. Ma wręcz nienaganną figurę.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Wygląda na to, że po niespełna trzech tygodniach od porodu Lewandowska wróciła już do formy, co zachwyciło jej fanki – nieczęsto zdarza się, by kobiety były w stanie tak szybko tego dokonać. Swoją sylwetką oraz zdjęciami z treningów, które dodaje, trenerka może być motywacją dla innych kobiet, w tym także mam, które chciałyby zadbać o sylwetkę.

Przypomnij sobie o… KIEDY ZNIKNIE OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZEK? MINISTER ZDROWIA ŁUKASZ SZUMOWSKI ZABRAŁ GŁOS

Jak informował portal Życie: MEDIA DONOSZĄ, ŻE KRÓLOWA ELŻBIETA II ODCHODZI OD WŁADZY. CZY DECYZJA MONARCHINI JEST OSTATECZNA

Portal Życie pisał również o… TOMASZ STOCKINGER PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PO CIĘŻKIEJ OPERACJI NA OTWARTYM SERCU OPOWIADA O SWOICH PROBLEMACH