Nie ulega wątpliwości, że ostatnio wokół brytyjskiej rodziny królewskiej dzieje się bardzo dużo. Zdjęcia jej członków praktycznie nie znikają z pierwszych stron gazet w Wielkiej Brytanii.

Media nieustannie interesują się rodziną królewską

Na samym początku roku głośno było o decyzji jaką podjął książę Harry i jego żona Meghan. Jak się okazało, zrezygnowali oni z pełnienia funkcji rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Los Angeles.

Królowa Elżbieta II niechętnie pogodziła się z tym faktem. Niedawno brytyjskie media donosiły także, że decyzja Harry’ego spowodowała konflikt pomiędzy nim, a jego bratem, księciem Willamem.

Ostatnio brytyjski tabloid „New Idea” podał natomiast do wiadomości publicznej doniesienia dotyczące samej królowej Elżbiety II.

Panująca sytuacja na świecie zmusiła władczynię Wielkiej Brytanii do praktycznie całkowitego odizolowania się od społeczeństwa. Królowa spędza więc ostatnie miesiące praktycznie samotnie.

Co więcej, z uwagi na bezpieczeństwo swojego narodu, królowa Elżbieta II zdecydowała się na odwołanie wielu wydarzeń. W tym także obchodów Urodzin Królowej, które miały mieć miejsce 13 czerwca.

Królowa wybiera się na emeryturę? / townandcountrymag.com/

Nowe doniesienia

Według doniesień brytyjskiej gazety, o których wspomina portal Pomponik.pl, królowa Elżbieta II ma zamiar przejść niedługo na królewską emeryturę.

- Dużo mówi się o tym, że królowa ustąpi na dobre. Poświęciła Koronie całe swoje życie i choć jest to dla niej trudna decyzja, planuje przekazać stery następnemu pokoleniu - pisze tabloid „New Idea”.

Czy doniesienia te wkrótce się potwierdzą i królowa Elżbieta II uda się na emeryturę, a jej miejsce zajmie jeden z członków rodziny królewskiej? O tym na pewno przekonamy się już niebawem.

Królowa wybiera się na emeryturę? / cheatsheet.com/

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ