To już kolejna w ostatnich tygodniach odsłona akcji #Hot16Challenge2, której celem jest zbieranie środków na wsparcie polskiej służby zdrowia i walkę z COVID-19. Swój początek ma w 2014 roku, jednak wtedy toczyła się jedynie w środowisku hip hopowym. Dziś jednak postanowił ją przywrócić organizator sprzed 6 lat – raper Solar, a Taco Hemingway, który nominował jednego z polskich youtuberów sprawił, że akcja zaczęła zataczać coraz szersze kręgi.

Na YouTubie i innych social mediach możemy zobaczyć własne „szesnastki” takich postaci jak Kuba Wojewódzki, Paweł Domagała, Beata Kozidrak, Brodka, Dawid Podsiadło, Margaret, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Wojciech Mann, Maryla Rodowicz, Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska, Krystyna Czubówna, Agnieszka Chylińska i wielu, wielu innych.

Teraz dołączyła do tej grupy również Ewa Farna i to nie byle jak! Na wideo promującym jej #Hot16Challenge możemy zobaczyć, że do stworzenia podkładu muzycznego wykorzystała dziecięce sprzęty i laktator! Możemy zobaczyć 26-letnią Ewę Farną w szlafroku i spiętych włosach, która w swoich szesnastu wersach (a w zasadzie jest ich znacznie więcej) nawiązuje do obecnej sytuacji w Polsce i to nie tylko do ekonomiczno-społecznych skutków epidemii koronawirusa.

Ewa Farna w mocnych słowach w Hot16Challenge. Dostało się TVP, władz mediów publicznych i partii rządzącej!

Ewa Farna chyba po raz pierwszy tak mocno zaznaczyła swoje poglądy polityczne. Mieszkająca dziś i realizująca się zawodowo głównie w Czechach wokalistka łamie wszelkie tabu i naprawdę mówi, co myśli!

- Teraz jestem w domu z dzieckiem. Ej jestem mamą, czasu mam mało. To już nie to samo, lecz czuję się wygraną – zaczyna w ten sposób.

Później przyznała, że wejście w rolę raperki to pierwsze tego typu doświadczenie, co nie było dla niej łatwe. Nawiązuje również do problemów finansowych artystów spowodowanych zakazem zgromadzeń i niemożnością występowania, ani nagrywania. Przekonuje, że artyści wcale nie są tak bogaci, jak się większości wydaje.

Jednak najmocniej dostaje się TVP. Ewa Farna w mocnych słowach odniosła się także do afery z radiowej Trójce.

źródło: YouTube

- Proponowali x tysięcy za sylwestra, to by było ekstra. Lecz powiedziałam nie, bo to było TVP. Nie boję się, bo w Trójce i tak nigdy nie grano mnie. Miała być sesja w Playboyu, pewnie za sporo kasy. Ale moje ciało dla mojego męża nie dla masy. Nie zawsze liczą się pieniądze, ale dziś przeleję na siepomaga, liczę na duży odzew. Ale dziś przelej, przelej pieniądze – zachęca w swoim kawałku.

Niestety, jej postawa spotkała się z nieprzyjemnymi komentarzami. Wielu zarzuca Farnie, że wtrąca się do polskich spraw i polityki, choć z naszym krajem nie ma już nic wspólnego. Niektórzy cieszą się również, że tzw. „pseudocelebryci” poznają „smak tego, jak żyją zwykli ludzie”.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Jak informował portal Życie: SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA