Bioenergetyka twierdzi, że każdy kolor emituje fale energii. Każda osoba ma własne biopole i musi pasować do koloru, który dana osoba lubi. Chcesz wiedzieć, jaką masz w sobie ukrytą postać lub chcesz lepiej zrozumieć swojego przyjaciela — podejmij wyzwanie i rozwiąż ciekawy test kolorów.

Czarny

Osoba, która lubi czerń, jest rozsądna i spokojna. Przynajmniej dodaje im energii, aby radzili sobie z trudnościami i nigdy się nie poddawali. Tacy ludzie nie odpuszczą, gdy będzie im trudno. Nie lubią też ryzykować.

Biały

Wszyscy wiedzą, że biel jest przeciwieństwem czerni. Mają jednak wiele wspólnego. Ludzie, którzy kochają biel, są konserwatywni i powściągliwi. Osoba, która lubi biel, może łatwo komunikować się z dowolnym rodzajem ludzi.

Żółty

Osoba optymistyczna to osoba kochająca kolor żółty. Trudności nie stanowią dla nich problemu. W każdym stanie umysłu są nastawieni na najlepsze.

Nie rozsiewają wokół siebie negatywności, gdy jest im źle i nie pozwalają na to swoim znajomym.

Pomarańczowy

Myślisz nieszablonowo, jeśli lubisz kolor pomarańczowy. To, co inni uważają za niezrozumiałe i niedopuszczalne, można rozważyć pod innym kątem i twórczo rozwiązać problem. Masz tendencję do ciągłego doskonalenia się i zdobywania nowej wiedzy.

Czerwony

Ten kolor jest najsilniejszy przy porównywaniu swojej energii. To kolor zwycięzców i jasnych osobowości, które się nie poddają. Przeszkody, które stają na ich drodze, nie powstrzymują tych ludzi. Najważniejsze dla nich jest wyznaczony im cel.

Zielony

Jedną z głównych cech osoby kochającej zieleń jest to, że może szybko uzupełnić swoją energię i odzyskać siły. Podejmują właściwe decyzje w każdej sytuacji i problemie. Nie boją się trudności i szybko je pokonują. Turkusowe i jasnozielone kolory są identyczne pod względem energii.

Niebieski

Ludzie, którzy kochają niebieski, mają wysoką inteligencję. Wiedzą, jak ustawić właściwe priorytety w swoim życiu. Taka osoba szybko traci panowanie nad sobą, ale także natychmiast się uspokaja, a jej gniew przemija. Ci, którzy lubią fioletowy, mają te same właściwości.

Szary

Nieprzewidywalną osobą jest ktoś, kto kocha szary — mówią psychologowie. Nie można ich przewidzieć. Charakter takich ludzi jest bardzo zmienny.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA