Tatiana Kudryashova z regionu Perm rozstała się z mężem, ponieważ bardzo lubił alkohol. Kobieta została sama z małym synkiem Vladikiem.

Po rozwodzie przeprowadziła się z dzieckiem do drewnianego baraku, w którym znajdowały się tylko dwa małe pokoje. Wydawało się, że to najgorsze, co mogło się zdarzyć.

Jednak czarny scenariusz zdarzeń się nie skończył. Tatiana stała się niepełnosprawna.

Kobieta miała udar, po którym została sparaliżowana z jednej strony. Vladik miał 8 lat i już wtedy zaczęło się dla niego życie dorosłe. Tatiana nie mogła właściwie opiekować się dzieckiem ze względu na jego niepełnosprawność, ona sama potrzebowała opieki.

Władze opiekuńcze nie wiedziały, co zrobić z chłopcem. Jego matka jest niepełnosprawna, a ojciec jest uzależniony od alkoholu. Mężczyzna nie mógł dbać o siebie, nie mówiąc już o dziecku. Vladik nie chciał zostawić sparaliżowanej matki. Aby nie zabrano chłopca do sierocińca, sąsiad zgodził się zostać opiekunem.

Vladik poszedł do drugiej klasy, a po szkole zajął się chorą matką. Dziecko nauczyło się rąbać drewno opałowe, gotować, sprzątać... Tatiana zaczęła zapominać liter i słów z powodu udaru mózgu, więc chłopiec nawet wziął alfabet i nauczył matkę, by czytała.

Minęły lata, a Vladik wyrósł na prawdziwego mężczyznę. Gdy dziennikarze opisali tę historię życia, lokalne władze zainteresowały się rodziną Kudryashova. Sparaliżowana Tatiana została wysłana do sanatorium na leczenie i rehabilitację.

Wkrótce dostali nowe przestronne mieszkanie. Ponadto wielu innych dobrych ludzi wspierało chorą kobietę i silnego nastoletniego syna pieniędzmi i innymi dobrami materialnymi. W tym czasie chłopiec miał już 16 lat.

Chłopiec pomyślnie ukończył szkołę, a następnie poszedł na studia, aby zostać spawaczem. Ma dziewczynę, która wraz z matką pomaga Vladikowi i jego mamie Tatianie.

Życie Kudryaszowa jest coraz lepsze, ponieważ ciężkie czasy się skończyły. Tatiana wraca do zdrowia. Niepełnosprawna kobieta nauczyła się już korzystać z multicookera. A wszystko dzięki swojemu synowi, który w wieku ośmiu lat stał się prawie głową rodziny i nie zostawił swojej matki samej z chorobą.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA