Z powodu tej choroby genetycznej ciało ludzkie zaczyna się starzeć przedwcześnie i szybko, więc niektórzy ludzie nie dożywają 12-tego roku życia. Tylko jednemu pacjentowi na świecie udało się przeżyć 26 lat z tą chorobą.

Tiffany przypomina, że ​​jako dziecko ona i jej brat Chad bardzo różnili się od innych dzieci. Nawet wtedy sami to zauważyli, ale nikt nie wchodził w szczegóły. Około 10 lat temu Chad miał problemy z układem sercowo-naczyniowym i dopiero wtedy on i Tiffany zostali objęci nadzorem medycznym.

Po zdiagnozowaniu i zbadaniu genetyki rodziny Wedekindów lekarze stwierdzili, że brat i siostra mieli rzadką progerię, która rozwijała się powoli. Lekarze znaleźli również gen u 70-letniej matki Tiffany, ale kobieta nie miała żadnych zewnętrznych oznak. Jak się okazało, jeśli choroba nie postępuje, możesz z nią żyć.

Starszy brat Chad zmarł w wieku 39 lat. Jednak Tiffany żyje, ale ma problemy zdrowotne. 41-letnia kobieta ma tylko 135 centymetrów wzrostu i waży 26 kilogramów. Ona prawie nie ma włosów ani zębów. Skóra jest pomarszczona i bez zdrowego kolorytu. Jednak Tiffany stara się normalnie żyć pełnią życia.

Amerykanka uwielbia tańczyć, podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Tiffany jest silną osobowością i nie pozwoli chorobie kontrolować jej tempa życia. Kobieta mówi, że jest wyjątkowa i nie zamierza się poddać.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Jak informował portal Życie: SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA