Satysfakcjonujące zarobki to nie bajka! Jak się okazuje są branże, w którym można się obłowić. O jakich mowa?

Gdzie zarobisz najlepiej – te branże to prawdziwa żyła złota

Zgodnie z informacjami podanymi przez powołujący się na  biznes.interia.pl  portal „Lelum”, branża, w której można całkiem nieźle zarobić jest handel oraz e-commerce czyli jego internetowa wersja. Jak się okazuje aż 25% pracowników tej  branży zarabia ponad 5400 złotych miesięcznie. 

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

Zgodnie z informacjami handel jest świetnie rozwijającą się branża, która  charakteryzuje się wysokimi zarobkami już od kliku sezonów.  W udostępnionym w zeszłym roku Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wykazano, że pracownicy trudniący się handlem zarabiają średnio 4210 zł brutto, ale zarobki co czwartej osoby sięgają ponad 5400 zł.

Ile można zarobić w handlu?

Zgodnie  z danymi przedstawionymi przez biznes.interia.pl,  największe zyski generuje handel hurtowy, następnie handel internetowy i ostatecznie detaliczny. Średnie zarobki to 4700 zł w hurcie i 3924 zł brutto w detalu.

Na największe zarobki mogą liczyć  ci, którzy  są specjalistami  w swojej dziedzinie lub piastują wysokie stanowiska. Zgodnie  z podanymi przez portal danymi, co czwarty specjalista zarabia w granicach 6 tysięcy złotych. 

Praca zdalna. Źródło: cms.europa.jobs
Praca zdalna. Źródło: cms.europa.jobs
Praca zdalna. Źródło: cms.europa.jobs

Ile można zarobić w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe dają ogromne możliwości zarobku. Jak się okazuje najlepiej jest  zarabiać w nich działając  w reklamie lub marketingu. Ci, którzy mogą pochwalić się ogromną liczbą obserwujących, mogą zarabiać na swoim  profilu na Instagramie. 

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”