Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Maja Plich jest właścicielką agencji detektywistycznej, którą Krzysztof Rutkowski promuje swoją słynną osobą. Trzeba przyznać, że choć mężczyzna jest bardzo kontrowersyjną i barwną postacią, to ma duże grono sympatyków oraz osób, które uważają jego spostrzeżenia za trafne.

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Długo skrywana tajemnica Krzysztofa Rutkowskiego

W ostatnim czasie Krzysztof Rutkowski pracował nad sprawą zaginionego Kacperka z Nowogrodźca. Co więcej, detektyw proponował nawet 50 tysięcy złotych osobie, dzięki której odnajdzie się dziecko. Choć poszukiwania się zakończyły, to niestety, chłopiec zmarł.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram

Teraz, gdy detektyw ma nieco więcej czasu wolnego, postanowił wyznać fanom swój sekret, o którym dotychczas mówił tylko najbliższym. Jak podaje Pikio, Rutkowski przez cały ostatni czas miał na sobie nakrycie głowy. Dlaczego?

Krzysztof Rutkowski publicznie pokazał się wreszcie bez czapki, a jego fani byli zdumieni. Okazało się, że w czasie pandemii koronawirusa, gdy zakłady fryzjerskie były zamknięte, detektyw nie miał gdzie się ostrzyc, a jego kwadratowa fryzura odeszła w zapomnienie – teraz ma sterczące na wszystkie strony loki.

Przypomnij sobie o… TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE UDAŁO JEJ SIĘ TO ZROBIĆ MAJĄC ZALEDWIE DWA MIESIĄCE. TO CHYBA NAJSILNIEJSZE DZIECKO NA ŚWIECIE

Jak informował portal Życie: JUŻ W TEGOROCZNE WAKACJE MOŻE PAŚĆ REKORD TEMPERATURY. SPECJALIŚCI SĄ ZGODNI, NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA UPALNE LATO

Portal Życie pisał również o… BANKNOT, KTÓRY WARTY JEST KROCIE. MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ W WIELU POLSKICH DOMACH, KOLEKCJONERZY DUŻO ZA NIEGO ZAPŁACĄ