Każdy rodzic uważa, że jego dziecko jest wyjątkowe i to prawda. Niewielu jednak rodziców mogło doświadczyć czegoś podobnego. Opuszczając szpital po pięciu dniach od porodu mała Lula zaczynała podnosić główkę, choć zwykle dzieci robią to dopiero po 1 miesiącu życia. Na tym się jednak nie skończyło. To, co zrobiła niewiele później zaskakuje.

Wyjątkowe dziecko

Jak podaje „Fakt”, rodzicami wyjątkowego niemowlaka są 31-letni Tezra Finn-Johnston i 23-letnia Emily Derrick mieszkający w Bristolu w Anglii. Piętnaście tygodni temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko – córeczka Lula. Rodzice szybko przekonali się, że dziewczynka jest niezwykła.

Mając zaledwie 5 dni, Lula była w stanie podnieść główkę, choć większość niemowląt opanowuje tę zdolność dopiero około 1 miesiąca życia, kiedy ich mięśnie staną się silniejsze. Kolejny wyczyn Luli był jeszcze bardziej spektakularny i zaskakujący.

Zaledwie około 8 tygodnia życia dziewczynka stanęła na prostych nogach. Jej tata w rozmowie z brytyjskim „The Sun” zdradził w jaki sposób do tego doszło. Mężczyzna próbował posadzić dziewczynkę na kolanach, co bardzo ją zezłościło i zamiast usiąść, samodzielnie wstała. Wyczyn udało się jej powtórzyć jeszcze kilka razy.

Teraz mała siłaczka ma już 15 tygodni i potrafi stać na prostych nogach, choć rodzice przez cały czas ją ubezpieczają. Zdolność wstawania niemowlęta osiągają przeciętnie pomiędzy 9 a 12 miesiącem życia.

Fakt.pl

Radość i lęk

Ojciec dziewczynki widząc jej poczynania zapytał swoją mamę, czy i on wykazywał się podobną determinacją, ale jak się dowiedział rozwijał się w standardowym tempie. Tezra zdradził, że jako 13-latek zaczął podnosić ciężary i mniej więcej w tym samym czasie siłować się na ręce z dorosłymi. Jak przyznał często zdarzało mu się wygrywać ze starszymi od siebie.

Teraz mężczyzna wspólnie z córeczką ogląda zawody strongemnów. Żartuje nawet, że to forma przygotowania Luli do przyszłych treningów. Jej mam podchodzi do wyczynów córki ze znacznie większym niepokojem, bo jak tak dalej pójdzie, Lula już wkrótce zacznie chodzić.

Fakt.pl

Zaskoczyły was osiągnięcia tej niezwykłej dziewczynki?

To też może cię zainteresować: Robert Lewandowski otoczony kobietami. Pokazał ukochane córeczki: Klarę i Laurę. Popularny piłkarz nie kryje radości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dwie duże sieci komórkowe ostrzegają swoich klientów i apelują o nie otwieranie konkretnej wiadomości