Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że priorytetem w jej życiu - oprócz udanej kariery zawodowej - jest szczęśliwe życie prywatne. Gwiazda TVP otwarcie mówi o tym, że chciałaby być żoną i mamą, najlepiej gromadki dzieci. Okazuje się, że jej marzenie być może szybko się spełni. Jednak ostatnio opublikowana przez nią fotografia na Instagramie pokazuje, jak bardzo Manowska ceni prawdziwą miłość aż po grób. Wzruszające zdjęcie doczekało się dziesiątek pozytywnych komentarzy!

Marta Manowska na Instagramie pokazuje, co znaczy dla niej prawdziwa miłość. Naprawdę wzruszające zdjęcie!

Gwiazda TVP jadąc jedną z głównych warszawskich ulic dostrzegła na chodniku trzymającą się za ręce parę w podeszłym wieku. Wzruszona tym pięknym widokiem zrobiła im zdjęcie tak, aby nie upubliczniać twarzy małżeństwa, a fotografię opatrzyła wzruszającym opisem. Sytuację przedstawił portal pomponik.pl.

Znaleźć w życiu osobę, której po tylu latach nadal będziemy tak słuchać. Która nadal będzie pokazywać nam i objaśniać świat. Jak bardzo Wam wszystkim tego życzę - napisała ze łzami w oczach w opisie fotografii Marta Manowska.

Prezenterka i niewątpliwa gwiazda Telewizji Polskiej od dawna przekonuje, że chciałaby wyjść za mąż i zostać mamą. Sama jednak przyznaje, że często źle lokowała swoje uczucia, stąd wciąż te zamiary są w sferze marzeń. W zeszłym roku w rozmowie z “Dobrym Tygodniem” przekonywała, że chce mieć partnera, który jest osobą uczuciową, nieco szaloną, ale dobrą duszą.

Mam nadzieję, że zostanę mamą, a kiedy przekroczę 60-tkę, zacznę jeździć do sanatoriów i cieszyć się życiem mówiła dziennikarzom Dobrego Tygodnia, przyznając, że marzy o macierzyństwie.

Wiadomo, że Marta Manowska jest w szczęśliwym związku z Adamem, dźwiękowcem pracującym m.in. przy “Sanatorium Miłości”. Czy dla tej pary już wkrótce zabiją kościelne dzwony?

Przypomnij sobie o… TUŻ PRZED ROCZNICĄ ŚLUBU MEGHAN Z HARRYM RODZINA KRÓLEWSKA PONOWNIE JEJ DOPIEKŁA. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN NIE POJAWI SIĘ JUŻ W „M JAK MIŁOŚĆ”? CZY PRZEZ CIĄŻĘ AKTORKA ZREZYGNUJE Z KARIERY

Portal Życie pisał również o… JUSTYNA ŻYŁA ZAMIEŚCIŁA W SIECI OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE. JAKIEGO MĘŻA SZUKA