SIOSTRY GWIAZDY

Marta Manowska to prezenterka, która zdobyła ogromną sympatię widzów Telewizji Polskiej. 35-letnia Manowska prowadzi dwa randkowe programy w Telewizji Polskiej: „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”.

Fani uroczej prezenterki zainteresowani są każdym aspektem jej życia. Manowska postanowiła zrobić im świąteczny prezent i pokazać swoje dwie siostry. Trzeba przyznać, że panie są do siebie podobne w niewielkim stopniu. Chociaż, jak zapewniła sama Marta Manowska, to rodzone siostry.

- Sytuacyjne Święta. Trzy siostry – podpisała zdjęcie prowadząca „Rolnik szuka żony”

ROMANSE NIEPOTWIERDZONE

Życie prywatne Marty Manowskiej jest przedmiotem częstych dociekań, ponieważ gwiazda TVP niechętnie dzieli się z mediami szczegółami na jego temat. Tabloidy regularnie rozpisują się na temat jej romansów.

Marta Manowska wiele razy podejrzewana była o to, że z uczestnikami prowadzonych przez nią programów łączy ją coś więcej niż tylko relacje zawodowe. Marta Manowska postanowiła odnieść się do tych pogłosek w ramach rozmowy z portalem Pomponik.

Okazało się, że jest prawdziwą profesjonalistką w swoim zawodzie i nie pozwala sobie na wchodzenie zbyt osobiste relacje z uczestnikami show TVP.

- Stawiam granice podczas zdjęć na pewno. Staram się, żebyśmy nie weszli na stopę prywatną, bo wtedy trudno byłoby nam porozmawiać w taki sposób, w jaki nam się udaje. (...) Żaden z uczestników nie chciał mnie poderwać. Nie było takiej sytuacji, bo nigdy sobie na nią nie pozwoliłam – zapewniła w wywiadzie prezenterka.

35-letnia Marta Manowska jest bardzo atrakcyjną kobietą, więc wydaje się niespotykane, że żaden z uczestników nie próbował flirtować z prowadzącą programów randkowych. Być może wynika to z faktu, że w mediach krąży wiele pogłosek o tym, jakoby spotykała się z operatorem, Adamem. Te plotki nie zostały na razie potwierdzone przez prezenterkę.

Przypomnij sobie o… NIEBYWAŁE! GWIAZDA SERIALU "RANCZO" TRAFIŁA ZA KRATKI. ZA CO ZAMKNIĘTO JĄ W WIĘZIENIU

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK PODJĘŁA ZASKAKUJĄCĄ DECYZJĘ. UJAWNIŁA, CZYM SIĘ ZAJMIE OD NOWEGO ROKU