Weselny taniec matka - syn jest coraz popularniejszy, a często stanowi widowiskowy występ dorównujący pierwszemu tańcowi młodej pary. W sieci jest mnóstwo filmów, na których matka z synem dają wspaniały występ, a oto jeden z nich.

Zapowiadało się spokojnie

YouTube/Gail Groefsema

Wyszli na środek parkietu, a z głośników sączyło się "What A Wonderful World" (Single Version). Głos Louisa Armstronga rozbujał w spokojnym tańcu pana młodego i jego mamę. Gdy piosenka się skończyła, para ukłoniwszy się otrzymała gromkie oklaski...

YouTube/Gail Groefsema

Lecz to nie był koniec ich show.

Naraz z głośników popłynęło lubiane przez niemal wszystkich, znane "tutuduu, tutuuduu...", którym Bruno Mars zapowiada kawał świetnej muzyki, a para rozpoczęła taniec synchroniczny, który na gościach zrobił ogromne wrażenie.

YouTube/Gail Groefsema

Para z gracją przemierzała parkiet, co chwilę zaskakując tanecznym talentem. Widać na nagraniu, że musieli długo ćwiczyć ten fascynujący układ taneczny.


YouTube/Gali Groefsema

Zobacz także: Kinga Zawodnik będzie konkurować z Dominiką Gwit? Nowa gwiazda pojawiła się w TVN

Pasja jurorki: Iwona Pavlović podzieliła się z fanami swoją kompletnie nietypową pasją! Wszyscy zaskoczeni, nikt nie oczekiwał tego po jurorce “Tańca z Gwiazdami”